05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Çamlıca Ev Temizlik Şirketi

ÇAMLICA EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Çamlıca Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı temizlikçiler ile hizmet vermektedir. Çamlıca Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Çamlıca  Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda profesyonel gündelikçiler çalışmaktadır.Çamlıca Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlikçi bayanlar talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Çamlıca Ev Temizliği:Çamlıca Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlikçiler hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçiler ile artık evleriniz pırıl pırıl!Gündelikçiler çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresek,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.
Evimizdeki gizli tehlike miteler(akarlar):
Örümceğimsi eklem bacakıllardan olan akarlar yani miteler gözle görülmesi çok zor olan ufak canlılardır.Yatak,koltuk veya halılarda çokca bulunup insan vücudundan dökülen deri kalıntıları ile beslenirler.Daha çok nemli bölgelerde bulunurlar.Dökülen çok ufak bir deri parçası milyonlarca akarın beslenmesi için yeterlidir.Alerjik reaksiyonlara sebebiyet vererek insan sağlığını olumsuz etkileyebilmektedirler.Hatta bazen astıma bile sebep verebilirler.Küçük çocuklarda bağışıklık sistemi henüz yeni oluştuğu için çok daha fazla olumsuz etkilere neden olmaktadırlar.Özelikle kış aylarında daha aktifdirler.Sürekli el ve vücut temizliğine özen göstermemiz,evimizde halı,koltuk,yastıklarımızı sık sık temizletmemiz gereklidir.Özellikle ev tozu akarlarına karşı yapacağımız basit önlemlerle korunabilirz.Ytak çarşaf ve yastıklarımızı haftada en az bir kez değiştirmeliyiz.Odalarımızı nem oluşmaması için sık sık havandırmalıyız.Kalın perdeler kullanmaktan kaçınmalıyız.Elektrik süpürgesi ile sık sıık halı ve koltuklarımızı süpürmeliyiz.Böylelikle yaşayan akarları  yok edemesek bile en azından yumurta veya dışkılarını makineye çekmiş oluruz.Çamlıca Temizlik Şirketi temizlik sırasında hijyen kurallarına tam olarak uymaktadır.Çünkü biliyoruz ki ne kadar bilinçli temizlik yaparsak o kadar alerjeni uzaklaştırmış,dezenfeksiyonu sağlamış oluruz.Evinizdeki bu istenmeyen misafirlere karşı sık sık temizlik yaparak önlem alabilirsiniz.Unutmayalım ki ,temizlik yapmak sadece görsel olarak değil,etrafımızdaki pekçok gözle görülmeyen zararlılıları da yok etmek için önemli bir kriterdir.Temizlik yaptırdıktan sonra ev veya işyerinizin havası değişmiş olur.

Çamlıca Temizlik Şirketi sadece ev temizliği değil,tüm temizlik faaliyetlerinde profesyonel çalışmalar sağlamaktadır.Hiçbir detay atlanılmadan evleriniz,işyerleriniz,dükkanlarınız,ofisleriniz artık çiçek gibi!Daha bitmedi..Temizlik yaptırmak istiyorum ama bütçem az diyenler!Sizleri de temizlik firmamıza bekliyoruz.Uygun temizlikçi bayan veya gündelikçi hizmetlerimiz tam size göre..Ne dersiniz? Temizlik yaptırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

0212 509 35 21

0541 898 31 68


Çamlıca ev temizlik şirketi, İstanbul da tüm ilçe ve semtlerde sizlere ev temizlik hizmetlerini gündelikçi kadınlar vasıtası ile vermektedir. Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile gündelikçi kadınlar İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermektedir. Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini vermektedir. Temizlikçiler günlük sekiz saat süre il iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini vermektedir. Temizlikçi kadın hizmetlerinde Çamlıca ev temizlik şirketi fiyatları değişmez sabittir. Çamlıca ev temizlik şirketine bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, dubleks temizliği, villa temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, şirket temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve profesyonel ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak isterseniz 0541 898 31 68 numaralı WhastApp irtibat hattımıza mesaj atarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği hisset.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257