05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Kuleli Ev Temizlik Şirketi

KULELİ EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kuleli Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Kuleli Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Kuleli Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Kuleli Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresel,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.(Kuleli Temizlikçi bayan)
Nüfusu 2014 sayımına göre 3513 olan Kuleli semti,İstanbul'da Üsküdar'a bağlı bulunan  boğaziçi mahallelerinden biridir.Batı kısmında İstanbul Boğazı bulunmaktadır.Doğusunda Küçüksu bulunurken,kuzeyinde Kandilli ,güneyinde ise Çengelköy bulunmaktadır.İçinde bulunan Kuleli Askeri Lisesinde dolayı bu adı almıştır.Yerleşim olarak seyrek olmasına karşın,bölgede yeşil alan oldukça fazladır.(Kuleli Temizlik Şirketi)

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Kuleli ev temizlik şirketi,
İstanbul da en çok tercih edilen ve en çok aranan temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmetleri verirken Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelmektedir. Temizlikçiler günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini tamamlar. Temizlikçi kadın hizmetlerinde Kuleli ev temizlik şirketleri fiyatları sabittir. Temizlikçi bayanlar sizlere inşaat sonrası temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, iş yeri temizliği, şirket temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, dubleks temizliği, villa temizliği, boş daire temizliği, daire temizliği, ev temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu al.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592