05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Levent Ev Temizlik Şirketi

LEVENT EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Levent Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Levent Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Levent Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Levent Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Levent ev temizlik şirketi, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için 10 yılı aşkın süredir gündelikçi kadın hizmetlerimizi Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile vermekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde verirken gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte temizlik hizmetlerini tamamlar. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan hizmetleri verir.  Temizlikçi kadın hizmetlerinde Levent ev temizlik şirketleri fiyatları sizlere diğer temizlik şirketleri gibi abartılı fiyatlarla değil 170 TL gibi uygun bir fiyattır. Temizlikçi bayanlar sizlere inşaat sonrası temizliği, ev temizliği, şirket temizliği, daire temizliği, iş yeri temizliği, boş daire temizliği, büro temizliği, villa temizliği, ofis temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu oluştur.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622