05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Laleli Ev Temizlik Şirketi

LALELİ EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Laleli Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Laleli Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Laleli Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Laleli Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.(Laleli Temizlikçi Bayan)

Laleli:Semtte bulunan Laleli  Cami mimarisi Mehmet Tahir Ağa (1760-1730) tarafından yapılmıştır.Laleli Camii'nin özelliği barok mimarisine uygun olark yapılmıştır. Dalgalı kubbeler,arka planlarda kare yapılar özellikle Osmanlı mimarisine göre yapılmıştır. Ana kubbe sekiz sütundan oluşmuşturAvluya iki giriş mevcuttur3.Selim mezarları türbesi camiye yakın bulunmaktadır.1760 yıllarında Osmanlı padişahı 3.Mustafa tarafından yapımına başlanmıştır.1783 yılında çıkan yangın sonucu camide tahribat meydana gelmiştir.Kısa bir süre sonunda tekrar restarosyon yapılmıştır.Hacı Ahmet Ağa da mimariye önemli katkılarda bulunmuştur.Cami Laleli Külliyesi içerisinde bulunmaktadır.(Laleli Temizlik Şirketi)

Beyazıd Laleli Temizlik
Laleli Koltuk Yıkama

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Laleli ev temizlik şirketi,
sizlere daha kaliteli temizlik hizmeti verebilmek için gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile vermekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde verirken gündelikçiler sizlere bu temizlik hizmetlerini günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan vermektedir. Pestvet temizlik ağı kapsamında temizlikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte hizmet verirler. Laleli ev temizlik şirketleri fiyatları tüm ilçe ve semtlerde temizlikçi kadın hizmetlerinde aynıdır. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, inşaat sonrası temizliği, daire temizliği, şirket temizliği, boş daire temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, iş yeri temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde ev temizlik hizmeti için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hemen arayın ve evinizdeki bahar temizliğini hissedin.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622