05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Mecidiyeköy Ev Temizlik Şirketi

MECİDİYEKÖY EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Mecidiyeköy Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Mecidiyeköy Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Mecidiyeköy Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Mecidiyeköy Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Mecidiyeköy ev temizlik şirketi, sizlere İstanbul da 10 yılı aşkın süredir İstanbulun en çok aranan ve tercih edilen temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizler gündelikçi kadın hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti verir. Gündelikçiler ise sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini verir. Temizlikçiler sizlere ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini tamamlar. Mecidiyeköy ev temizlik şirketleri fiyatları sizlere temizlikçi bayan hizmetinde değişme göstermez sabittir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası daire temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerini almak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği hisset.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592