05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Merter Ev Temizlik Şirketi

MERTER EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Merter Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Merter Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Merter Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Merter Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Merter ev temizlik şirketi, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için 10 yılı aşkın süredir İstanbul da en fazla aranan, tercih edilen ve önerilen temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere gündelikçi kadın hizmetlerini vermekteyiz. İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde gündelikçi kadın hizmetlerimizi Pestvet temizlik ağı kapsamında verirken gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini verirler. Temizlikçiler sizlere ev temizlik hizmetelrini günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan tamamlarlar. Temizlikçi kadın hizmetleri Merter ev temizlik şirketleri fiyatları değişiklik göstermez sabittir.  Merter ev temizlik şirketine bağlı temizlikçi bayanlar sizlere yangın sonrası temizliği, su baskını sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği, inşaat sonrası daire temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, ev temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, şirket temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama ve halı yıkama gibi temizlik hizmetlerini profesyonel bir şekilde vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlikleri için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki bahar temizliğini hisset.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622