05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Moda Ev Temizlik Şirketi

MODA EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Moda Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı gündelikçiler ile hizmet vermektedir.Moda Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Moda Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda profesyonel temizlikçileri ile çalışmaktadır.Moda Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlikçilerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Moda Ev Temizlik Şirketi, sizlere kaliteli temizlik hizmeti verebilmek için 10 yılı aşkın süredir sizlere İstanbul da en çok tercih edilen aranan ve önerilen temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi bünyesinde gündelikçi kadın hizmeti vermektedir. Gündelikçi bayanlar sizlere Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde hizmet verirken gündelikçiler sizlere en yakın noktadan hareketle gelmektedir. Temizlikçiler sizlere ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan vermektedir. Moda ev temizlik şirketleri fiyatları sabittir. Sizler hangi ilçeden temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez. Temizlikçi bayanlar sizlere bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, şirket temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi hizmetler vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattına ulaşabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki bahar temizliğini hisset.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257