05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Nakkaştepe Ev Temizlik Şirketi

NAKKAŞTEPE EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Nakkaştepe Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Nakkaştepe Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Nakkaştepe Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Nakkaştepe Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Nakkaştepe ev temizlik şirketi, sizlere 10 yılı aşkın süredir İstanul da Pestvet temizlik şirketi kalitesi ile sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermektedir. Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti vermekte. Pestvet temizlik ağı kapsamında sizlere gündelikçiler en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti verir. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmeti vermektedir. Nakkaştepe ev temizlik şirketi fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişmez sabittir. Şirketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, duleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, şirket temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atarak randevunuzu alabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği yaşa.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257