05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Namık Kemal Ev Temizlik Şirketi

NAMIK KEMAL EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Namık Kemal Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Namık Kemal Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Namık Kemal Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Namık Kemal Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Namık Kemal Ev Temizlik Şirketi, 10 yıldır sizlere İstanbul da Pestvet temizlik şirketi bünyesinde Gündelikçi Kadın hizmeti vermekteyiz. Gündelikçi Bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde hizmet verirken Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini verir. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetini tamamlar. Temizlikçi kadın hizmetlerinde Namık Kemal Ev Temizlik Şirketleri Fiyatları değişiklik göstermez sabittir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, inşaat sonrası daire temizliği, boş daire temizliği, şirket temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, iş yeri temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizler bu profesyonel ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen   0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği hisset.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622