05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Nişanca Ev Temizlik Şirketi

NİŞANCA  EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Nişanca Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Nişanca Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Nişanca Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Nişanca Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Nişanca Ev Temizlik Şirketi, sizlere 10 yılı aşkın süredir sadece Eyüp Sultan da değil tüm İstanbul da Pestvet temizlik Şirketi bünyesinde gündelikçi kadın hizmeti vermekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde en kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerini vererek şirketimizin İstanbul da en çok aranan ve tercih edilen temizlik şirketi olmasını sağlamaktadır. Pestvet temizlik ağı kapsamında sizlere gündelikçiler en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediğiniz günde ev temizlik hizmeti almanızı sağlamaktadır. Temizlikçiler ev temizlik hizmetlerini ise günlük (8) saat süre ile iş arımı yapmadan vermektedir. Temizlikçi kadın hizmetlerimizde Nişanca Ev Temizlik Şirketi Fiyatları sabittir değişiklik göstermez. Sizlere sadece ev temizliği değil bunun yanında temizlikçi bayanlar aracılığı ile daire temizliği, boş daire temizliği, inşaat sonrası daire temizliği, villa temizliği, büro temizliği, ofis temizliği, dubleks temizliği, tadilat sonrası temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Bu profesyonel ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atarak randevunuzu oluşturmak hemen ara ve evindeki temizliği yaşa.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257