05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Nurtepe Ev Temizlik Şirketi

NURTEPE EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Nurtepe Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı gündelikçiler ile hizmet vermektedir.Nurtepe Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Nurtepe Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda profesyonel temizlikçileriyle çalışmaktadır.Nurtepe Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlikçimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Nurtepe ev temizlik şirketi, İstanbul da sizlerin en çok aradığı ve tercih ettiği temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi bünyesinde gündelikçi kadın hizmetlerini 10 yılı aşkın süredir ilk günkü hevesle vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde verirken Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelmektedir. Temizlikçiler günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini tamamlar. Nurtepe ev temizlik şirketi fiyatları İstanbul da bulunan diğer temizlik şirketleri gibi abartılı ve sömürü düzeyinde değildir. Temizlikçi kadın hizmetlerimizde sizlere en uygun fiyatları alınteri ve halk geliri düşünelerek oluşturulmaktadır. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, şirket temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi profesyonel ev temizlik hizmetleri vermektedir. Sizde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza ulaşabilir ve kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen arayın ve evinizdeki temizliği yaşayın.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257