05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Bağcılar

Bağcılar:İstanbul iline bağlı bir ilçedir.Avrupa Yakası'nda bulunmaktadır.İlçe ,adını 1992 yılında almıştır.Nüfus yoğunlğu gittikçe artmaktadır.Denize herhangi bir kıyısı bulunmamaktadır.Önemli ticaret merkezlerini barındırır.Hızlı nüfus artışına bağlı olarak çarpık kentleşmeyi beraberinde getirmiştir.Bağcılar ilçesinde çeşitli faliyetlere yardımcı olmak açısından Bağcılar Kültür merkezi kurulmuştur.
Mahalleleri:Bağlar,Barbaros,Çınar,Demirkapı,Evren,Fatih,Fevzi,Çakmak,Göztepe,Güneşli,Hürriyet,İnönü,Kazım Karabekir,Kemalpaşa,Kirazlı,Mahmutbey,Merkez,Sancaktepe,Yavuz Selim,Yeni Mahalle,Yüzyıl,Yıldıztepe,Yenigün
Semtler:Tabya,Çiftlik,Ateştuğla

 


0541 898 31 68Bağcılar temizlik, İstanbul da tüm ilçe ve semtlerde ev temizliği hizmeti veren ender temizlik şirketlerindendir. Pestvet temizlik Şirketine bağlı olarak Pestvet temizlik ağını kullanan Bağcılar temizlik bu sayede gündelikçi kadın hizmetlerini bütün İstanbul da verebilmektedir. Bağcılar temizlik ev temizlik hizmetlerini gündelikçi bayanlar aracılığı ile verirken gündelikçiler Pandemi sürecinde sürekli eğitimler alarak konu karşısındaki riskleri en aza indirmektedir. Bağcılar temizliğe bağlı temizlikçiler sizler neredeyseniz sizlere en yakın semtlerden hareketle gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini karşılarlar. Temizlikçi bayanlar ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapamdan gerçekleştirmektedir. Bağcılar temizlik fiyatları siz nereden ev temizliği talebiniz olursa olsun değişiklik göstermez. Şimdi ise Bağcılar temizlikten randevu almak çok daha kolay. Oluşturulan WhatsApp irtibat hattı ile aramadan kolayca tek mesajla randevularınızı oluşturabilirsiniz. Sizlerde bu eşsiz deneyimden faydalanmak istiyorsanız hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Evinizde bahar temizliğini hissedin.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar18.772118.8473
Euro20.425820.5076