05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Ateştuğla Temizlik Şirketi

ATEŞTUĞLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

2009 yılından bu yana Pestvet TemizlikŞirketi'nin bir şubesi olarak faaliyet gösteren firmamız,Bağcılar Ateştuğla semtinde sizlere ev,ofis,işyeri,okul,hastane,avm temizlik hizmetlerinde kaliteli çözümler oluşturmaktadır.Temizlikte müşteri odaklı çalışan firmamız ,talep ettiğiniz gün ve saate,hizmet talebinizin çeşidine göre servis sağlayacaktır.Geniş çalışma ağına sahip Ateştuğla Temizlik Şirketi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Yııların verdiği bilgi,tecrübeyle her geçen gün yeni bilgiler ve deneyimler kazanarak yolumuza istikararlı bir şekilde devam etmekteyiz.
 Ateştuğla Temizlik Şirketi
Firmamız temizlikde pekçok faaliyet konusunda hizmet vermektedir.Ev temizliği,ofis veya işyeri temizliği,okul temizliği,bodrum,hotel,su baskını gibi pekçok dalda temizlik hizmetleri veren Ateştuğla Temizlik Şirketi sizlere en kaliteli malzemelerle dilerseniz de malzemesiz olarak sertifikalı temizlik personellerimizle çalışma yapmaktadır.

ATEŞTUĞLA EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Firmamız 7 gün 24 saat ev temizliğinde randevu verebilmektedir.Günümüzün çok zamanının geçtiği evlerimiz özeldir.Bu açıdan temizlikte de titiz bir çalışma gereklidir.Ateştuğla Temizlik Şirketi,ev temizleme şirketlerinden ilk sıralarda yer almasının sebebi uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimim olmasıdır.İlkeli çalışmasından ödün vermeden sektörde faaliyetlerine devam eden temizlik şirketimiz referanslı temizlikçiler ile hizmetlerini vermektedir.Sabah 9 da başlyan temizlik servisimiz dilerseniz belirleyeceğiniz zaman dilimine göre de yapılabilmektedir.

Ateştuğla Temizlik Firmaları
Ateştuğla Koltuk Yıkama
Ateştuğla GündelikçiViyana Kuzey Anadolu Marmara Denizi İstanbul yakın kuzey olduğunu. Avrasya'da  ve Afrika, hareketin geri kalanının iki tektonik plakaları itin bir sorun vardır kavşak kaynaklanmaktadır. Ateştuğla Temizlikçi Bayan Tarihte oldu gibi, çok güçlü deprem, bölgede bu fay hattı,. Büyük İstanbul depremi en büyük örneği 1509 yılında ne oldu olmasıdır. Deprem 100 cami ve İstanbul'da 10.000 ölüm yıkımını neden oldu. 1766 depremi, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Eyüp Sultan Camii, ben böyle Kapalıçarşı gibi ciddi hasar yapıları aldı. 180.000 kişi, 1999 depreminde ölen ve birçok kişi evsiz.   Ateştuğla Temizlik Firması  Daha önce 2025 yılında Sismolojist7 bir deprem olduğu kabul edilmiştir.Ateştuğla Temizlik Şirketi Bağcılar ilçesinde güvenilir,referanslı personeller ile hizmet sağlamaktadır.


0541 898 31 68


Ateştuğla temizlik şirketi, Bağcılar başta olmak üzere İstanbul da tüm ilçe ve semtlerde ev temizliği veren tek temizlik şirketidir. Ateştuğla temizlik şirketi 10 yılı aşkın süredir siz değerli İstanbul halkına hizmet vermektedir. Ateştuğla temizlik şirketi ev temizliği hizmetlerini gündelikçi kadınlar vasıtası ile vermektedir. Günümüzde yaşanan Covid- 19 pandemisi özellikle bir çok sektörde çalışma şeklini baştan sona değiştirdi. Ateştuğla temizlik şirketi Pandemi sürecini en iyi şekilde eğitimler vererek geçirdi ve hem siz değerli müşterilerimizin sağlığını hemde gündelikçi bayanların sağlığını tehlikeye atmayarak gerekli önlemleri aldı. Ateştuğla temizlik şirketine bağlı temizlikçiler günlük sekiz (8) saat süre sizlere hizmet vermektedir. Temizlikçi bayanlar sizlere en yakın noktadan hareketle sizin istediğiniz gün ve saatte sizlere ev temizliği hizmeti vermektedir. Ateştuğla temizlik şirketi fiyatları herhangi bir şekilde değişiklik göstermez İstanbul'un neresinde olursanız olun ev temizliği fiyatları sabittir. Sizde Ateştuğla temizlik şirketinin kaliteli ve  güvenilier temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen 0541 898 31 68 numaralı telefonlarımızı arayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar19.132619.2092
Euro20.787520.8708