05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Boğazköy Temizlik Şirketi

BOĞAZKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

2009 yılından bu yana Pestvet TemizlikŞirketi'nin bir şubesi olarak faaliyet gösteren firmamız,Boğazköy semtinde sizlere ev,ofis,işyeri,okul,hastane,avm temizlik hizmetlerinde kaliteli çözümler oluşturmaktadır.Temizlikte müşteri odaklı çalışan firmamız ,talep ettiğiniz gün ve saate,hizmet talebinizin çeşidine göre servis sağlayacaktır.Geniş çalışma ağına sahip Boğazköy Temizlik Şirketi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Yııların verdiği bilgi,tecrübeyle her geçen gün yeni bilgiler ve deneyimler kazanarak yolumuza istikararlı bir şekilde devam etmekteyiz.

Boğazköy'de kurulduğu ilk günden bugüne kadar,müşterilerinin almak istedikleri temizlik talepleri doğrultusunda ilkeli,prensipli çalışaraktan adınıtemizlik şirketleri arasında altın harfler ile yazdırmayı başarmıştır.Pekçok temizlik firmasına örnek olaraktan,başarıdan başarıya koşmuştur.Boğazköy'de adını kısa sürede duyuran BoğazköyTemizlik Şirketi,Pestvet'in bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.Aldığı kazancı hak etmeyi amaç eden Boğazköy Temizlik Firması,hergün öğrendiği yeni bilgileri yeni hizmetlerinde uygulamaktadır.En yeni,en iyi donanımla servis sağlayan şirketimiz başarıları siz değerli müşterilerinin yoğun isteği vesilesi iledir.Müşterilerimizde süreklilik için hiçbir detayı atlamadan temizlik hizmeti vermekteyiz.İşlerimizi teslim etmeden en az iki kez gözden geçirmekteyiz.Müşteri memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir sloganıyla hareket etmekteyizdir.Sizlerin referans olması bizleri daha da mutlu etmekte,daha da başarılı kılmaktadır.

 Boğazköy Temizlik Şirketleri

Boğazköy Temizlik Şirketi olan firmamız İstanbul'da ev,ofis,işeyeri temizliklerinizde bir telefon kadar yakınınızdadır.Randevu talebinize göre belirtilen saatte ve günde temizlikçi personelimiz randevu yerinde bulunacaktır.

0212 509 35 21


0541 898 31 68

Boğazköy Koltuk Yıkama
Boğazköy Koltuk Yıkamacı


Boğazköy temizlik şirketi, 
İstanbul da Pestvet temizlik şirketi kalitesi ile gündelikçi kadın hizmeti vermeye devam etmektedir.  Gündelikçi bayan hizmetlerinde İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermektedir. Pestvet temizlik ağı ile gündelikçiler sizlere en yakın noktalardan gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini vermektedir. Temizlikçiler günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan sizlere ev temizlik hizmeti vermektedir. Boğazköy temizlik şirketi fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi bayan hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez. Boğazköy temizlik şirketine bağlı temizlikçi kadınlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, şirket temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizlik hizmetlerini vermektedir. Sizlerde bu profesyonel ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir yada irtibat hatlarımızı arayarak kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz.Hemen ara ve randevunu oluştur evinde temizliği hisset.
Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592