05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Bolluca Temizlik Şirketi

BOLLUCA TEMİZLİK ŞİRKETİ:

2009 yılından bu yana Pestvet TemizlikŞirketi'nin bir şubesi olarak faaliyet gösteren firmamız,Bolluca semtinde sizlere ev,ofis,işyeri,okul,hastane,avm temizlik hizmetlerinde kaliteli çözümler oluşturmaktadır.Temizlikte müşteri odaklı çalışan firmamız ,talep ettiğiniz gün ve saate,hizmet talebinizin çeşidine göre servis sağlayacaktır.Geniş çalışma ağına sahip Bolluca Temizlik Şirketi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Yııların verdiği bilgi,tecrübeyle her geçen gün yeni bilgiler ve deneyimler kazanarak yolumuza istikararlı bir şekilde devam etmekteyiz.


 Arnavutköy Bolluca Temizlik Şirketleri


BOLLUCA EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Arnavutköy Bolluca Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.

BOLLUCA KOLTUK YIKAMA:
Bolluca'da tüm semt ve mahallelerde,profesyonel koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz.Koltuk yıkamada uzman personeller ile çalışmak çok önemlidir.Firmamız yerinde koltuk,çekyat,halıfleks yıkama hizmetlerini teknolojik makinelerimiz ve eğitimden geçmiş personellerimiz ile yapmaktadır.Koltuklarınız köpürtme makinemiz ile köpürtülerek,fırçalanarak yıkanır.Makineye koltuğun kumaşına uygun fırça başlığı takılır ki koltuk zarar görmemesi sağlanır.Özel deterjanımız makinenin içine konarak leke çıkarması için işlem yapılır.Vakum makinemizle ile köpük çekilikoltuk veya çekyatlar Bolluca Temizlik Şirketi personeli tarafından bir kaç kez durulanır,suyu çekilir,hafif nemli kalacak şekilde teslim edilir.


0212 509 35 21

0541 898 31 68
Bolluca temizlik şirketi,
10 yılı aşkın süredir İstanbul da Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile gündelikçi kadın hizmeti vermektedir. Gündelikçi bayan hizmetlerini İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde verirken gündelikçiler sizlerin istediğiniz gün ve saatte ev temizlik hizmeti almanız için Pestvet temizlik ağı kapsamında sizlere en yakın noktalardan hareketle gelmektedir. Temizlikçiler sizlere günlük (8) saat süre iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini vermektedir. Bolluca temizlik şirketi fiyatları hangi ilçe ve semtte olursanız olun aldığınız temizlikçi bayan hizmetlerinde sabittir. Bolluca temizlik şirketine bağlı temizlikçi kadınlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Oluşturduğumuz WhatsApp irtibat hattı ile bu temizlik hizmetlerinden yararlanmanız artık çok daha kolay. İsterseniz irtibat telefonlarımızı arayarak randevunuzu alabilir. İsterseniz 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atarak kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen arayın ve evinizdeki temizliği hissedin.
Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar15.553015.6153
Euro16.205316.2702