05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Hadımköy Temizlik Şirketi

Hadımköy Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Hadımköy Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.


0212 509 35 21

0541 898 31 68


Hadımköy temizlik şirketi, İstanbul da Pestvet temizlik şirketi bünyesinde sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermektedir. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde sizlere ev temizlik hizmetlerini Pestvet temizlik ağı kapsamında verirken gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte temizlik hizmetlerini verir. Temizlikçiler günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini tamamlar. Hadımköy temizlik şirketleri fiyatları sabittir. Sizler nereden temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, boş daire temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, iş yeri temizliği, şirket temizliği, büro temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sİzlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu oluştur.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622