05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Karaburun Temizlik Şirketi

KARABURUN TEMİZLİK ŞİRKETİ

Karaburun 
Temizlik Şirketi
;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda profesyonel gündelikçilerle çalışmaktadır.Karaburun Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlikçiler talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Firmamız ,evlerinizde gelen temizlikçi bayanlar hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçiler ile artık evleriniz pırıl pırıl! Gündelikçilerin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.

KARABURUN TEMİZLİKÇİ BAYAN/KABATAŞ GÜNDELİKÇİ:

Rutin ev temizliğinde olsun,ofis temizliğinde olsun yardımcı birine ara ara hepimiz ihtiyaç duymakayız.Evin silinip süpürülmesinden tutun da,ütü yapmaya,koltuk yıkamaya pekçok ihtiyaçlarınızda Karaburun Temizlikçi Hizmetimiz ile yanınızdayız.Karaburun Gündelikçi servisimizden randevu talep ettiğinizde size en yakın grubumuzdan yönlendirmeler yapmaktayız.KaraburunTemizlik Şirketi olarak ev veya işyerlerinizde en uygun temizlik fiyatları ile çalışmaktayız.Servis saatlerimiz 9.00 ile 17.00 ya da 10.00 ile 18.00 arasında olabildiği gibi kendinizin belirleyeceği sekiz saatlik zaman dilimine göre de temizlik yapılabilmektedir.Yarım günlük fiyat tarifemiz bulunmamaktadır.Profesyonel temizlikçilerimizi kendiniz yönlendirebileceğiniz gibi standart cam,yer,banyo,mutfak,mobilya tozu alımı,yer silinip,süpürülmesi vb işlemler yapılacaktır.Ütü vb ihtiyaçlarınız var ise lütfen randevu operatörümüze belirtiniz.Bu amaçla ütü hizmeti veren temizlikçimiz yönlendirilecektir.Ayrıntılı bilgi için lütfen merkez telefonlarımız ile iletişime geçiniz.(1)

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Karaburun temizlik şirketi, İstanbul da Pestvet temizlik şirketi bünyesinde sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde Pestvet temizlk ağı kapsamında ev temizlik hizmeti verirken gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte temizlik hizmetlerini verir. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan temizlik hizmetlerini tamamlar. Karaburun temizlik şirketleri fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez sabittir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, iş yeri temizliği, şirket temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, inşaat sonrası daire temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki bahar temizliğini hisset.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257