05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Yeniköy Temizlik Şirketi

Yeniköy Temizlik Şirketi

Ev temizliği şirketleri  içinde  ev temizleme  konusunda uzman temizlikçiler ile  çalışmaktadır.

Yeniköy Temizlik Şirketi
,ilkeli,prensipli programımızla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlikçi bayanlarımız  talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Firmamız ,evlerinizde gelen temizlikçilerimizle  hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçilerimiz  ile artık evleriniz pırıl pırıl!
Gündelikçilerimizin hizmet saatlerini siz belirleyeceğiniz  9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.

gündelikçi
sarıyer temizlik şirketleri
sarıyer temizlikçi
yeniköy temizlik firmaları
temizlikçi
ev temizliği

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Yeniköy temizlik şirketi, İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temzilik şirketi güvencesi ile sizlere veren temizlik şirketimiz sizlerin kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetleri alabilmesi için sürekli kendini geliştirmekte ve yenilenmektedir. Gündelikçi bayanlar ev temizlik hizmetlerini Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Adalar, Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde verirken temizlikçiler sizlere bu temizlik hizmetlerini günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan tamamlar. Gündelikçiler sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti alabilmesi için ise sizlere en yakın semtlerden gelmektedir. Temizlikçi kadın hizmetlerinde semte ve göre fiyatlarımız değişmez sabittir. Diğer temizlik şirketleri gibi kar odaklı düşünceden uzak olan şirketimiz her bütçeye uygun bir şekilde ayarlamıştır. Yeniköy Temizlik Şirketleri Fiyatları 170 TL dir. Şirketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, şirket temizliği, daire temizliği, ofis temizliği, boş daire temizliği, büro temizliği, villa temizliği, iş yeri temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama,taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok temizlik hizmeti vermektedir. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği yaşa.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622