05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Yeşilbayır Temizlik Şirketi

Yeşilbayır Temizlik Şirketi;ev temizliği şirketleri arasında ev temizliği konusunda profesyonel temizlikçileri ile  çalışmaktadır.Yeşilbayır Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlikçi firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik şirketlerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Firmamız ,evlerinizde gelen temizlikçi bayanlar hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçilerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Güündelikçilerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Yeşilbayır Temizlik Şirketi, İstanbul da 10 yılı aşkın süredir sizlere ev temizlik hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi bünyesinde gündelikçi kadınlar vasıtası ile veren şirketimiz sizlerin önerileri ve tavsiyeleri ile İstanbul da en çok aranan ve tercih edilen temzilik şirketi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Adalar, Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde vermektedir. Gündelikçiler sizlere bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan verirken temizlikçiler bu temizlik hizmetlerini istediğiniz gün ve saatte alabilmeniz için sizlere en yakın semtlerden gelmektedir. Yeşilbayır temizlik şirketleri fiyatları 170 TL dir. Temizlikçi kadın hizmetlerinde İstanbul da bir çok temizlik şirketi faiş fiyatlar ve ekstra ücretler yansıtsada Yeşilbayır temizlik şirketi tüm bunlara karşı olarak sabit fiyat uygulaması belirlemiştir. Şİrketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, şirket temizliği, daire temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, boş daire temizliği, büro temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası daire temizliği, tadilat sonrası daire temizliği , taşınma öncesi ve sonrası daire temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sİzlerde bu kaliteli ve  güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz hemen ara ve evindeki bahar temizliğini hisset.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622