05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Siyavuşpaşa Temizlik Şirketi

SİYAVUŞPAŞA TEMİZLİK ŞİRKETİ:
Ev temizliği şirketi ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece gündelikçi olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.
Siyavuşpaşa Temizlik Şirketi'
nden gelen gündelikçimiz  öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.Temizlikçilerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc lerde fayans araları kirlerinden arındırılır.Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.Halı ve koltukların vakumlanması.Dezenfekte edilmesi vb pekçok işlemi kapsamaktadır.Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Siyavuşpaşa Temizlik Şirketi, sizlere 10 yılı aşkın süredir İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile vermekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde hizmet verirken Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte hizmet almasını sağlar. Temizlikçiler günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini tamamlar. Siyavuşpaşa Temizlik Şirketleri Fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez sabittir. Şirketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere inşaat sonrası daire temizliği, ev temizliği, şirket temizliği, tadilat sonrası daire temizliği, boş daire temizliği, iş yeri temizliği, yangın sonrası temizliği, villa temizliği, ofis temizliği, su baskını sonrası temizliği, dubleks temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza ulaşarak sizlerde profesyonel ev temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257