05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Şirinevler Temizlik Şirketi

ŞİRİNEVLER TEMİZLİK ŞİRKETİ:
Ev temizliği şirketi ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece gündelikçi olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.
Şirinevler Temizlik Şirketi'
nden gelen temizlikçimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.Temizlikçi bayanın çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc lerde fayans araları kirlerinden arındırılır.Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.Halı ve koltukların vakumlanması.Dezenfekte edilmesi vb pekçok işlemi kapsamaktadır.Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Şirinevler temizlik şirketi, istanbul da 10 yılı aşkın süredir Pestvet temizlik şirketi bünyesinde sizlere ev temizlik hizmetlerini vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti verirken Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti almanızı sağlar. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan hizmet vermektedir. Şirinevler temizlik şirketleri fiyatları 170 TL dir. Temizlikçi kadın hizmetlerimizde fiyat değişiklik göstermez. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, ofis temizliği, daire temizliği, şirket temizliği, boş daire temizliği, büro temizliği, villa temizliği, iş yeri temizliği, dubleks temizliği, inşaa sonrası daire temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerin bu kaliteli ve profesyonel ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atamanız. Hemen ara ve evindeki bahar temizliğini hisset.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622