05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Yenibosna Temizlik Şirketi

YENİBOSNA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ev temizliği şirketi nden temizlik hizmeti  almak 
isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.
Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik ihtiyaçlarınızda  malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece personel olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.
Yenibosna Temizlik Şirketi'
nden gelen temizlikçi bayan öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.Temizlikçilerimiz 9.00 ile 17.00 arasındadır.Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc lerde fayans araları kirlerinden arındırılır.Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.Halı ve koltukların vakumlanması.Dezenfekte edilmesi vb pekçok işlemi kapsamaktadır.Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.

temizlik şirketleri
yenibosna temizlikçi
yenibosna temizlik ev temizlik
yeni ev temizliği
sıfır daire temizliği
inşaat temizliği

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Yenibosna Temizlik Şirketi, İstanbul da sizlere 10 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketimiz sizlere gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi bünyesinde verirken gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Adalar, Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmetlerini verir. Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan verirken temizlikçiler bu temizlik hizmetleri için en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti almanızı sağlar. Yenibosna Temizlik Şirketleri Fiyatları 170 TL dir. Sizlerin bütçesine uygun olarak belirlenen fiyatlar temizlikçi kadın hizmetlerinde değişiklik göstermez. Şirketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, şirket temizliği, iş yeri temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki bahar temizliğini hisset.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622