05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Merter Temizlik Şirketi

MERTER TEMİZLİK ŞİRKETİ:
Ev temizliği şirketi ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece personel olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.
Merter Temizlik Şirketi'
nden gelen personelimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.Temizlik personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc lerde fayans araları kirlerinden arındırılır.Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.Halı ve koltukların vakumlanması.Dezenfekte edilmesi vb pekçok işlemi kapsamaktadır.Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Merter temizlik şirketi, İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi bünyesinde veren şirketimiz. Gündelikçi bayan hizmetlerini İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde verirken Pestvet temizlik ağı kağsamında temizlikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ve gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti almasını sağlarlar. Merter temizlik şirketleri fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın  alırsanız alın değişiklik göstermez sabittir. Sizlere verdiğimiz profesyonel temizlik hizmetlerinden bir kısmı ise ev temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, şirket temizliği, inşaat sonrası temizliğidir. Bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı telefonlarımızı arayabilir veya WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu al.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622