05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Yayla Temizlik Şirketi

YAYLA TEMİZLİK ŞİRKETİ:
Ev temizliği şirketi ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece gündelikçi olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.
Yayla Temizlik Şirketi'
nden gelen temizlikçimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.Gündelikçilerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc lerde fayans araları kirlerinden arındırılır.Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.Halı ve koltukların vakumlanması.Dezenfekte edilmesi vb pekçok işlemi kapsamaktadır.Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Yayla temizlik şirketi, İstanbul da en fazla aranan ve tercih edilen temizlik şirketi olan Pestvet temzilik şirketi bünyesinde sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Adalar, Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti vermektedir. Gündelikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan temizlik hizmetlerini tamamlar. Temizlikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti almanızı sağlar. Yayla temizlik şirketi Fiyatları 170 TL dir. Temizlikçi kadın hizmetlerinde fiyatlar değişmez sabittir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, şirket temizliği, villa temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, büro temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza ulaşabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği hisset.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257