05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Ömür Temizlik Şirketi

ÖMÜR TEMİZLİK ŞİRKETİ:
Ev temizliği şirketi ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece gündelikçi olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.
Ömür Temizlik Şirketi'
nden gelen temizlikçimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.Gündelikçilerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc lerde fayans araları kirlerinden arındırılır.Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.Halı ve koltukların vakumlanması.Dezenfekte edilmesi vb pekçok işlemi kapsamaktadır.Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Ömür temizlik şirketi, sizlere Pestvet temizlik şirketi bünyesinde ev temizlik hizmetlerini gündelikçi kadınlar vasıtası ile vermekteyiz. Gündelikçi kadınlar sizlere ev temizlik hizmetlerini İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde verirken gündelikçiler Pestvet temizlik ağı kapsamında sizlere en yakın semtlerden gelmektedir. Temizlikçi kadın hizmetlerinde Ömür temizlik şirketleri fiyatları değişiklik göstermez. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan verirler. Temizlikçiler sizlere tüm İstanbul da İnşaat sonrası daire temizliği, ev temizliği, şirket temizliği, daire temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, boş daire temizliği, iş yeri temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti verir. Sizlerin bu kaliteli ev temizlik hizmetlerinden yararlanmanız için tek yapmanız gereken 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atamak. Hemen ara randevunu al evindeki temizliği yaşa.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398