05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Basın Ekspres Temizlik Şirketi

BASIN EKSPRES TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ev temizliği şirketi ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece personel olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.

 Basın Ekspres Temizlik Şirketleri

BASINEKSPRES EV TEMİZLİK ŞİRKETİ 

Firmamız ev temizlikçi,ev temizleme işlerini İstanbul Basınekspres'de en iyi olacak şekilde vermektedir.Basınekspres'de ev temizliğinde dilerseniz ekip şeklinde herşey dahil bir çalışma yapılabileceği gibi,dilerseniz tek gündelikçi anlamda temizlikçi bayan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Basınekspres Ev  Temizlik Şirketi'miz ev temizliği fiyatlarında bütçenizi yormayan taban fiyatlar çalışmaktadır.Eğer temizlik konusunda temizlik firması Basınekspres Temizlik Şirketi'nden randevu almış iseniz ,konforunuzdan eksik kalmayacaksınız demektir.Çünkü nerede ne yapılması gerekliliği konusunda hizmet yerliliğine sahip olan temizlik personellerimiz ,ev temizlik işlerinizde sizlere en uygun çözümü sunacaklardır.Sizlerin desteğiyle ve geridönüşleri ile sürekli ilerleyen firmamız ,temizlik firmaları içersinde kaliteli malzemeler ile çalışmakatdır.İşimizi ise en teknik olacak şekilde uygulamaktayız.Serilik,pratikliğin çok önemli olduğu ev temizliğinde firmamızda yavaş hareketliliğe kesinlikle yer yoktur.

0212 509 35 21

0541 898 31 68


Basınekspres temizlik şirketi, İstanbul da Pestvet temizlik şirketi kalitesi ile gündelikçi kadın hizmetlerinde en çok aranan ve tercih edilen temizlik şirketidir. Gündelikçi bayan hizmetlerinde İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermektedir. Pestvet temizlik ağı ile tüm semtlerde hizmet verdiğimiz gibi gündelikçiler bu sayede sizlere en yakın noktaldan hareketle gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini vermektedir.  Temizlikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmeti verirken bu kaliteli temizliği son derece disiplinli bir şekilde vermektedir. Basınekspres temizlik şirketi fiyatları siz nereden temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez. Temizlikçi bayanlar sadece ev temizliği hizmeti vermezler. Boş daire temizliği, inşaat sonrası temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama, şirket temizliği, dubleks temizliği, iş yeri temizliği, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi alan ve mekan temizliklerinde de sizlere hizmet verirler. Sizlerin ise bu kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetlerinden yararlanmanız için tek yapmanız gereken 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atmak. Bu sayade çok kolay bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sizde hemen randevu alın ve evinizde bahar temizliğini hissedin.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622