05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Güneşli Temizlik Şirketi

GÜNEŞLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kurulduğu ilk günden bu yana,ilkeli,prensipli ve tertipli çalışmayı prensip edilen firmamız Güneşli Temizlik Şirketi ;Pestvet Temizlik Şirketi'nin şubesi olup Güneşil ve çevresinde her türlü ev,ofis,işyeri temizlik hizmetleri vermektedir.Çözüm odaklı çalışan firmamız ,temizlik işleriniz ile ilgili her türlü konuda sizlere en iyi çalışma şekliyle,en yeni bilgilerle hizmet vermektedir.Güleryüzlü personellerimiz ve çalışkan ekibizle sektörde ön sıralarda yer alan kuruluşumuz ,geniş müşteri portföyünes sahiptir.

GÜNEŞLİ EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'da yaşıyorsanız hayatın koşuşturmasına uyum sağlamışsınızdır demektir.Peki bu koşturmaca bu yoğunluk içerisnde temizliğe ayırdığınız vakit ne kadar?Artık hafta sonlarınızın değerli zamanlarını temizliğe ayırmanıza gerek yok.Güneşli Temizlik Şirketi,temizlik şirketleri arasında ev temizlik şirketi olarak çok yönlü hizmet vermektedir.İstediğiniz hizmeti operatörümüze bildirin. Güneşli'de  gündelikçi mi?Güneşli'de temizlik ekibi mi? yada temizlikçi bayan mı istediğinizi lütfen bizlere iletiniz.Bu sayede ev temizliği fiyatlarımızı en doğru şekilde yapmış oluruz.Siz de asıl istediğiniz hizmete göre temizlik firması olan firmamızdan temizlik uygulaması almış olmaktasınız.Doğru fiyatlandırma,ancak doğru bilgilendirme ile olmaktadır.(Güneşli Temizlikçi Bayan)

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Güneşli temizlik şirketi,
İstanbul da sizlere Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile gündelikçi kadın hizmeti vermektedir. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmetini Pestvet temizlik ağı kapsamında vermektedir. Gündelikçiler sizlere en yakın noktalardan hareketle gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti almanızı sağlar. Ev temizlik hizmetlerinde temizlikçiler günlük 8 saat süre ile iş ayrımı yapmadan hizmet verir. Güneşli temizlik şirketleri fiyatları değişiklik göstermez. Aldığınız her temizlikçi kadın hizmeti fiyatı sabittir. Şirketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sİzlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu oluştur.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622