05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Kirazlı Temizlik Şirketi

Kirazlı Mahallesi Temizlik Şirketi

Kirazlı Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Kirazlı Mahallesi Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.Sektöründe öncü firmalardan biri olan Kirazlı Temizlik Şirketi ,temizlik konusunda ev temizliği,ofis temizliği,inşşat sonu veya tadilat sonu temizlik,villa temizlik,temizlikçi(gündelikçi) temini,zemin yıkama,koltuk yıkama vb pekçok temizlik faaliyetlerini 2009 yılından beri vermektedir.Müşteriye karşı öncelikli olarak çözüm odaklı çalışan temizlik firmamız,temizlik şirketleri içerisinde hatırı sayılır bilgi,tecrübe ve tecizata sahiptir.Hergün yenilenerek daha büyük projelere imza atan temizlik firmamız Kirazlı'da 7/24 servis imkanı sağlamaktadır.Her ihtiyacınız olduğunda arayabileceğiniz temizlik Şirketlerinden olan firmamızın her türlü srtifikası ve referansı bulunmaktadır.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Kİrazlı temizlik şirketi, sizlere kaliteli ve profesyonel gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sunmaya devam etmekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da tüm ilçe ve semtler ev temizlik hizmeti verirken Pestvet temizlik ağı kapsamında temizlikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan bu hizmetleri tamamlar. Gündelikçiler sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti verebilmek için sizlere en yakın semtlerden ulaşım sağlar. Temizlikçi kadın hizmetlerinde ise Kirazlı Temizlik şirketleri Fiyatları sabittir ve herhangi bir şekilde değişiklik göstermez. Ayrıca şirktemize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, şirket temizliği, daire temizliği, iş yeri temizliği, boş daire temizliği, büro temizliği,villa temizliği, ofis temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Profesyonel ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için ise sadece 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atmanız yeterli. Hemen arayın ve evinizdeki temizliği keşfedin.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622