05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Mahmutbey Temizlik Şirketi

Mahmutbey Temizlik Şirketi

Mahmutbey Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda profesyonel temizlikçiler ile çalışmaktadır.Mahmutbey Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlikçiler talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Firmamız ,evlerinizde gelen temizlikçi bayan hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçiiler ile artık evleriniz pırıl pırıl!Gündelikçilerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Mahmutbey Temizlik Şirketi, sizlere İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile vermektedir. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde Pestvet temizlik ağı kapsamında hizmet verirken gündelikçiler sizlerin istediği gün ve saatte temizlik hizmeti alabilmeniz için sizlere en yakın semtlerden gelmektedir.  Temizlikçiler günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini gerçekleştirir. Mahmutbey temizlik şirketleri Fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez. Şirketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere inşaat sonrası daire temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, ev temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi profesyonel hizmetler vermektedir. Sizlerde kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetleri almak için 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği farket.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257