05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Sancaktepe Temizlik Şirketi

Sancaktepe Temizlik Şirketi 7/24

2009 Yılından bu zamana kadar hizmet veren firmamız Sancaktepe Temizlik Şirketi,Pestvet Temizlik Şirketleri'nin şubesi olarak,Sancaktepe'da faaliyet göstererek çalışmaktadır.Temizlik hizmetlerinde sizlere tüm bilgi ve tecrübelerimiz sunarak kaliteli çözümler üretmeye çalışmaktayız.Ev temizlik,ofis temizlik,villa temizliği,dış cephe temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizlik,fabrika temizlik,stand temizlik,bina temizliği,avm temizliği,boş daire temizliği vb pekçok alanda çeşitli hizmetler vermekteyiz.Gerek ekip şeklinde ,gerekse gündelikçi   temizlikçi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.7/24 servisimiz bulunmaktadır.Müşteri memnuniyetini amaç edine firmamız sizlere bir telefon kadar yakındadır.Merkez ofislerimizi arayarak İstanbul'un neresinde olursanız olun,randevunuzu alabilirsiniz.

Sancaktepe Ev Temizlik Şirketi:
Ev temizliği konusunda tecrübeli olan temizlik firmamız sizlere en yeni yöntemler ile temizlk hizmeti sunmaktadır.Gerek boş daire temizliği,gerekse eşyalı daire temizliklerinde randevulu ve profesyonel olarak çalışmaktayız.Deneyimli ekibimizle sizlere bir telefon kadar yakınızdır.Ayrıca ,ev temizliklerinde canlı destek hatlarımızdan müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde yardım alabilirsiniz.Sekiz saat baz alarak çalışmaktayız.Randevularınız için ise 7/24 acil hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.Sancaktepe Ev Temizlik Şirketi ile etkili çözümler ile evlerinizin havası değişecek.Artık zamanınız size kalsın.Biz temizliğinizi yaparız.Sloganımız kaliteli hizmet ve daimi müşteri ile ev temizlik şirketleri arasında hem uyfun ev temizlik fiyatları hemde kaliteli hizmet sağlayıcılarımızla servis verebilmekteyiz.Arayın size en yakın temizlik grubumuzu yönlendirelim.Evleriniz çiçek koksun. (1)


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Sancaktepe Temizlik Şirketi, İstanbul da en çok tercih edilen ve aranan temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde verirken Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti almasını sağlar. Temizlikçiler sizlere ev temizlik hizmetlerini iş ayrımı yapmadan günlük sekiz saat süre ile verirler. Temizlikçi kadın hizmetlerinde Sancaktepe Temizlik Şirketi Fiyatları sabittir değişiklik göstermez. Şirketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, şirket temizliği, ofis temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama,inşaat sonrası daire temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve profesyonel ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği yaşa.
Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257