05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Ataköy Temizlik Şirketi

Ataköy Temizlik Şirketi

2009 Yılından bu zamana kadar hizmet veren firmamız Ataköy Temizlik Şirketi,Pestvet Temizlik Şirketleri'nin şubesi olarak,Ataköy'de hizmet göstererek çalışmaktadır.Temizlik hizmetlerinde sizlere tüm bilgi ve tecrübelerimiz sunarak kaliteli fikirler üretmeye çalışmaktayız.Ev  temizlik,ofis t emizlik,villa temizliği,dış cephe  temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri  temizlik,fabrika  temizlik,stand  temizlik,bina  temizliği,avm  temizliği,boş daire temizliği vb pekçok alanda çeşitli hizmetler vermekteyiz.Gerek ekip şeklinde ,gerekse gündelikçi ve bayan temizlikçi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.7/24 servisimiz bulunmaktadır.Müşteri memnuniyetini amaç edine firmamız sizlere bir telefon kadar yakındadır.Merkez ofislerimizi arayarak İstanbul'un neresinde olursanız olun,randevunuzu alabilirsiniz.

İnşaat Sonrası ve Tadilat Sonu Temizlik:
Hiçbir eşyanın bulunmadığı boş daire temizliği ne kadar kolay gözükse de bu sadece görüntüden ibaret bir yanılmadır.Özellikle sıfır yeni yapılmış dairelerde ,evlerde veya tadilat geçirmiş boya badana olmuş evlerde bitmek bilmeyen toz size kolay gözüken temizliği karmaşık bir hale sokacaktır.Ataköy Temizlik Şirketi detaylı memnun kalacağınız bir temizlik olcak şekilde,oturuma hazır halde teslim edilmek üzere temizlik hizmeti sağlayacaktır.Defalarca yerlerin tozları silinir,kurulanır.Derz aralarındaki harç kalıntıları özel solusyonlarımız ile kazınacaktır..Dpğramalardaki kağıtlar ve jelatinler sökülür.Teknolojik son sistem makinelerimiz ile tozlar iyice çekilir.Hassas olan yüzeyleriniz için özel deterjanlar kullanarak yüzeylerinize zarar vermeden temizlik ekibimizce çalışılır.Size özel temizlik fiyatlarımız için hemen arayınız.


0541 898 31 68

Ataköy temizlik şirketi, İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında ilçe farketmeksizin tüm ilçe ve semtlerde ev temizliği hizmeti vermektedir. İstanbul da en çok aranan ve tercih edilen temizlik şirketlerinin başında gelen Ataköy temizlik şirketi siz değerli İstanbulluların en fazla önerdiği temizlik şirketi olarak da ön plana çıkmaktadır. Ataköy temizlik şirketi ev temizlik hizmetlerini gündelikçi kadınlar vasıtasıyla vermektedir. Ataköy temizlik şirketine bağlı gündelikçi bayanlar sizlere ev temizliği hizmeti vermeden önce bir dizi eğitimden geçmektedir. Ataköy temizlik şirketine bağlı temizlikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizliği hizmeti verirken bu temizlikçi kadınlar sizlere en yakın noktadan hareketle sizin istediğiniz gün ve saatte hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sizler de Ataköy temizlik şirketinden temizlik hizmeti almak isterseniz hemen 0541 898 31 68 numaralı hattımızı arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622