05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Basınköy Temizlik Şirketi

Basınköy Temizlik Şirketi

2009 Yılından bu zamana kadar hizmet veren firmamız Basınköy Temizlik Şirketi,Pestvet Temizlik Şirketleri'nin şubesi olarak,Basınköy'de faaliyet göstererek çalışmaktadır.Temizlik hizmetlerinde sizlere tüm bilgi ve tecrübelerimiz sunarak kaliteli çözümler üretmeye çalışmaktayız.Ev temizlik,ofis temizlik,villa temizliği,dış cephe temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizlik,fabrika temizlik,stand temizlik,bina temizliği,avm temizliği,boş daire temizliği vb pekçok alanda çeşitli hizmetler vermekteyiz.Gerek ekip şeklinde ,gerekse gündelikçi  temizlikçi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.7/24 servisimiz bulunmaktadır.Müşteri memnuniyetini amaç edine firmamız sizlere bir telefon kadar yakındadır.Merkez ofislerimizi arayarak İstanbul'un neresinde olursanız olun,randevunuzu alabilirsiniz.

 Basınköy Temizlik Şirketleri

ALO TEMİZLİK:0212 509 35 21 /0541 898 31 68

Basınköy  Temizlik Şirketi
'nden gelengüleryüzlü temizlikçilerimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.Temizlikçilerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz servis verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc lerde fayans araları kirlerinden arındırılır.Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.Halı ve koltukların vakumlanması.Dezenfekte edilmesi vb pekçok işlemi kapsamaktadır.Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.


WHATSAPP: 0541 898 31 68


Basınköy temizlik şirketi, İstanbul da Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermeye devam ediyoruz. Gündelikçi bayan hizmetlerini İstanbul da Asya ve Avrupa yakalarında tüm ilçe ve semtlerde Pestvet temizlik ağı kapsamında veriyoruz. Gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizliği hizmeti vermektedir.  Temizlikçiler günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan temizlik hizmetleri vermektedir. Temizlikçi bayanlar sizlere sadece ev temizliği hizmet vermez. Boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği ile sizlere bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti verir. Temizlikçi kadın hizmetlerinde Basınköy temizlik şirketi fiyatları değişiklik göstermez. Her ilçe ve semtte fiyatlarımız aynıdır. Sizde kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetleri almak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza ulaşabilirsiniz. Hemen sizde randevunuzu alın evinizde temizliği hissedin.
Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622