05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Kartaltepe Temizlik Şirketi

KARTALTEPE TEMİZLİK ŞİRKETİ

2009 Yılından bu zamana kadar hizmet veren firmamız Kartaltepe Mahallesi Temizlik Şirketi,Pestvet Temizlik Şirketleri'nin şubesi olarak çalışmaktadır.Temizlikte sizlere tüm bilgi ve tecrübelerimiz sunarak kaliteli çözümler üretmeye çalışmaktayız.Ev temizlik,ofis temizlik,villa temizliği,dış cephe temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizlik,fabrika temizlik,stand temizlik,bina temizliği,avm temizliği,boş daire temizliği vb pekçok alanda çeşitli hizmetler vermekteyiz.Gerek ekip şeklinde ,gerekse gündelikçi personel temizlikçi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Müşteri memnuniyetini amaç edine firmamız sizlere bir telefon kadar yakındadır.Merkez ofislerimizi arayarak İstanbul'un neresinde olursanız olun,randevunuzu alabilirsiniz.
Kartaltepe Mahallesi Ev Temizlik Şirketi:Ev temizliklerimiz eşyalı,eşyasız,boş daire,sıfır daire,tadilatsonu daire olarak fiyatlandırılmaktadır.Kartaltepe Mahallesi Temizlik Şirketi olan firmamız uygun fiyat garantisi ile evinizin durumuna,büyüklüğüne göre maliyet çıkarmaktadır.Örneğin ;eşyalı daire temizliği ile sıfır daire temizliği fiyatlandırması değişkenlik gösterir.Çünkü sıfır daire temizliği daha meşakatli daha zordur,bu sebepledir ki personel sayısı daha yüksek tutulur,tabi bu da fiyatlandırmaya yansıyacaktır.

Kartaltepe Temizlik Şirketi ev temizliklerinde,ofis temizliklerinde profesyonel olarak çalışmaktadır.Mükemmel sonuçlar için temizlik firmamız ile çalışmanızı tavsiye ederiz.Çözüm ortağınız olan şirketimiz detaylı temizlik yapmaktadır.7/24 servis ağlarımız hizmet noktasına zamanında giderek temizlikte etkili sonuçlar sağlamaktadır.Temizlikçi bayan hizmetlerimiz ile de malzemesiz uygun temizlik fiyatlı tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.Bu işlemde tüm temizlik deterjanları ve kova,fırça vb ekipmanlar müşterilerimize aittir.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Kartaltepe Temizlik Şirketi, İstanbul da Pestvet temizlik şirketi güvencesi ve kalitesi ile sizlere gündelikçi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. İstanbul da en çok aranan ve tercih edilen temizlik şirketi olarak sizlere gündelikçi bayan hizmetlerimizi Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde vermekteyiz. Pestvet temizlik ağı kapsamında sizlere gündelikçi kadınlarımız en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti almasını sağlar. Temizlikçi bayanlar sizlere günlük sekiz saatlik süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetelrini tamamlar. Temizlikçiler sizlere Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile ev temizliği, daire temizliği, şirket temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, boş daire temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama, iş yeri temizliği, halı yıkama, inşaat sonrası daire temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği hizmetleri vermektedir. Kartaltepe temizlik şirketleri fiyatları sizler nereden temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın sabittir değişmez. Randevularınızı 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat telefonlarımızdan mesaj yoluyla kolayca alabilir dilerseniz diğer irtibat telefonlarımızıda arayabilirsiniz. Evinizdeki bahar temizliğini hissetmek için hemen arayın.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592