05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Sakızağacı Temizlik Şirketi

SAKIZAĞACI  TEMİZLİK ŞİRKETİ:

2009 Yılından bu zamana kadar hizmet veren firmamız Sakızağacı Temizlik Şirketi,Pestvet Temizlik Şirketleri'nin şubesi olarak çalışmaktadır.Temizlikte sizlere tüm bilgi ve tecrübelerimiz sunarak kaliteli çözümler üretmeye çalışmaktayız.Ev temizlik,ofis temizlik,villa temizliği,dış cephe temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizlik,fabrika temizlik,stand temizlik,bina temizliği,avm temizliği,boş daire temizliği vb pekçok alanda çeşitli hizmetler vermekteyiz.Gerek ekip şeklinde ,gerekse gündelikçi gündelikçi temizlikçi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Müşteri memnuniyetini amaç edine firmamız sizlere bir telefon kadar yakındadır.Merkez ofislerimizi arayarak İstanbul'un neresinde olursanız olun,randevunuzu alabilirsiniz.

Sakızağacı Ev Temizlik Şirketi:Ev temizliklerimiz eşyalı,eşyasız,boş daire,sıfır daire,tadilatsonu daire olarak fiyatlandırılmaktadır.Sakızağacı  Temizlik Şirketi olan firmamız uygun fiyat garantisi ile evinizin durumuna,büyüklüğüne göre maliyet çıkarmaktadır.Örneğin ;eşyalı daire temizliği ile sıfır daire temizliği fiyatlandırması değişkenlik gösterir.Çünkü sıfır daire temizliği daha meşakatli daha zordur,bu sebepledir ki temizlikçi sayısı daha yüksek tutulur,tabi bu da fiyatlandırmaya yansıyacaktır.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Sakızağacı Temizlik Şirketi, sizlere 10 yılı aşkın süredir gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik Şirketi bünyesinde vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini İstanbul da Anadolu ve Avrupa yaksında tüm ilçe ve semtlerde Pestvet temizlik ağı kapsamında vermekte ve gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelmektedir. Temizlikçiler sizlere ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan vermektedir. Sakızağacı Temizlik Şirketi Fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez sabittir. Şirketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere başlıca daire temizliği, ofis temizliği, boş daire temizliği, büro temizliği, villa temizliği, iş yeri temizliği, ev temizliği, dubleks temizliği, şirket temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası daire temizliği, yangın sonrası daire temizliği, su baskını sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği hizmetlerini vermektedir. 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza ulaşarak sizler de bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki bahar temizliğini hisset.
Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592