05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Şenlikköy Temizlik Şirketi

ŞENLİKKÖY  TEMİZLİK ŞİRKETİ:

2009 Yılından bu zamana kadar hizmet veren firmamız Şenlikköy Temizlik Şirketi,Pestvet Temizlik Şirketleri'nin şubesi olarak çalışmaktadır.Temizlikte sizlere tüm bilgi ve tecrübelerimiz sunarak kaliteli çözümler üretmeye çalışmaktayız.Ev temizlik,ofis temizlik,villa temizliği,dış cephe temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizlik,fabrika temizlik,stand temizlik,bina temizliği,avm temizliği,boş daire temizliği vb pekçok alanda çeşitli hizmetler vermekteyiz.Gerek ekip şeklinde ,gerekse gündelikçi  temizlikçi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Müşteri memnuniyetini amaç edine firmamız sizlere bir telefon kadar yakındadır.Merkez ofislerimizi arayarak İstanbul'un neresinde olursanız olun,randevunuzu alabilirsiniz.

Şenlikköy Ev Temizlik Şirketi:Ev temizliklerimiz eşyalı,eşyasız,boş daire,sıfır daire,tadilatsonu daire olarak fiyatlandırılmaktadır.Şenlikköy Temizlik Şirketi olan firmamız uygun fiyat garantisi ile evinizin durumuna,büyüklüğüne göre maliyet çıkarmaktadır.Örneğin ;eşyalı daire temizliği ile sıfır daire temizliği fiyatlandırması değişkenlik gösterir.Çünkü sıfır daire temizliği daha meşakatli daha zordur,bu sebepledir ki personel sayısı daha yüksek tutulur,tabi bu da fiyatlandırmaya yansıyacaktır.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Şenlikköy temizlik şirketi,  sizlere kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerini 10 yılı aşkın süredir İstanbul da Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile gündelikçi kadınlar vasıtası ile vermekteyiz. Gündelikçi kadınlar sizlere ev temizlik hizmetlerini verirken Pestvet temizlik ağından yararlanmaktadır. Peki bu Pestvet temizlik ağı nedir? Pestvet temizlik ağı sizlerin İstanbul da istediğiniz gün ve saatte istediğiniz semt ve ilçeden ev temizlik hizmeti almanızı sağlayan servis programımızdır. Bu program kapsamında oluşturulan WhatsApp irtibat hattımız ile de tek bir mesajla randevunuzu kolaylıkla oluşturabilmektesiniz. Pestvet temizlik ağı ile gündelikçiler sizlere İstanbul da Adalar dahil olmak üzere Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermekte. Bununla birlikte temizlikçiler sizlerin istediğiniz gün ve saatte gelmektedir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev,ofis,büro,inşaat sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizlik hizmeti vermektedir. Hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımızı arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği hisset.
Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257