05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Ispartakule Temizlik Şirketi

Ispartakule Temizlik Şirketi

Öncelikle müşteri memnuniyetini gözeterek,ilkeli ve kuralcı çalışmasıyla ünlenen firmamız Ispartakule Temizlik Şirketi siz değerli müşterilerine hergün yenilenen bilgi ve donanımıyla hizmet vermektedir.Bu zamana kadar çalıştığı kurum ve kurumlarca da temizlik konusunda takdire layık görülmüştür.

ISPARTAKULE OFİS  VE EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Günümüzde artan pekçok ihtiyaç birçok sektörü beraberinde getirmiştir.Artık insanlar yoğun iş hayatından ve yaşam şartlarını kolaylaştırmak adına çoğu hizmetleri dışarıdan farklı firmalar aracılığıyla sağlamaktadır.İhracat,ithalat,pazarlama,kargo,bilişim,telekominasyon,satış vb birçok sektör insanlara daha hızlı,daha kaliteli hizmet etmek için yarışmaktadır.Bunun sonucunda da özellikle metropol kentlerde bağlantılı sektörel pekçok ofis bulunmaktadır.Ofis ortamımızda stresten uzak bir şekilde çalışmak hepimiz hayali olsa gerek !Ofislerinizde kirli hava ,yada dağınık bir görntü bile çalışma kalitemizi olumsuz etkilemktedir.Personellerinizin performansını etkileyen önemli unsurlardan biri de ofis veya işyerinizdeki kirli hava yada kirli görüntüdür.Şu da bir gerçektir ki ortam şartlarımız ne kadar ferah,hoş kokulu,temiz olursa çalışanlarımızı mutlu edecek bu da işimize yansıyacaktır.Sonuç olarak çöp,pas içinde ,bulaşıkların yığıldığı,wclerin  temizlikten uzak pis görüntüsü olan bir yerde kim nekadar çalışmak isteyebilir ki?Uygun fiyatlarla ofislerinizde temizlik ve hijyeni yakalamak Ispartakule Temizlik Şirketi ile artık mümkün!

ISPARTAKULE DUVAR SİLİMİ:

Duvar silmek temizliğin en zor ,uğraştırıcı kısımlarından biridir.Zamanla duvarlarınızda el izi,kalem izi yada buhara bağlı olarak çeşitli lekelenmeler oluşmaktadır.Boya badana henüz yeni yaptırdıysanız veya  badana için ekstra bir bütçe ayırmadığınız durumlarda Ispartakule Temizlik Şirketimizden gelen personellerimiz mop ve özel deterjanlarımızla duvarlarınızda en iyi uygulamaya vericek çalışma yapmaktadırlar.Evinizn büyüklüğüne göre personel sayısı ayarlanıp ev veya işyerlerinizde talebiniz doğrultusunda temizlik hizmetine ek olarak yada sadece duvar silme talebinize göre ücretlendirmöe yapılacaktır.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Ispartakule temizlik şirketi, İstanbul da en çok aranan ve tercih edilen temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere Gündelikçi Kadın hizmeti vermektedir. Gündelikçi Bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti vermektedir. Gündelikçiler sizlere Pestvet Temizlik Ağı kapsamında en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte hizmet almasını sağlamaktadır. Temizlikçiler ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan tamamlar. Ispartakule temizlik şirketleri fiyatları sizler nereden Temizlikçi Kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez sabittir. Temizlikçi Bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, haı yıkama, su baskını sonrası temizliği, yangın sonrası temizliği, şirket temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen irtibat telefonlarımızı arayabilir veya 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atarak kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği hisset.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622