05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Hoşdere Temizlik Şirketi

HOŞDERE TEMİZLİK ŞİRKETİ 

İstanbul'daKaliteli hizmet anlayışı ile temizlik hizmetlerinde birinci sırayı yerleşmeyi başaran Hoşdere Temizlik Şirketi,temizlik işindeki özgüveni sağlamanın haklı gururunu yaşamktadır.


HOŞDERE OFİS TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Günümüzde artan pekçok ihtiyaç birçok sektörü beraberinde getirmiştir.Artık insanlar yoğun iş hayatından ve yaşam şartlarını kolaylaştırmak adına çoğu hizmetleri dışarıdan farklı firmalar aracılığıyla sağlamaktadır.İhracat,ithalat,pazarlama,kargo,bilişim,telekominasyon,satış vb birçok sektör insanlara daha hızlı,daha kaliteli hizmet etmek için yarışmaktadır.Bunun sonucunda da özellikle metropol kentlerde bağlantılı sektörel pekçok ofis bulunmaktadır.Ofis ortamımızda stresten uzak bir şekilde çalışmak hepimiz hayali olsa gerek !Ofislerinizde kirli hava ,yada dağınık bir görntü bile çalışma kalitemizi olumsuz etkilemktedir.Temizlikçilerimizin performansını etkileyen önemli unsurlardan biri de ofis veya işyerinizdeki kirli hava yada kirli görüntüdür.Şu da bir gerçektir ki ortam şartlarımız ne kadar ferah,hoş kokulu,temiz olursa çalışanlarımızı mutlu edecek bu da işimize yansıyacaktır.Sonuç olarak çöp,pas içinde ,bulaşıkların yığıldığı,wclerin  temizlikten uzak pis görüntüsü olan bir yerde kim nekadar çalışmak isteyebilir ki?Uygun fiyatlarla ofislerinizde temizlik ve hijyeni yakalamak Hoşdere Temizlik Şirketi ile artık mümkün!

HOŞDERE  DUVAR SİLİMİ:

Duvar silmek temizliğin en zor ,uğraştırıcı kısımlarından biridir.Zamanla duvarlarınızda el izi,kalem izi yada buhara bağlı olarak çeşitli lekelenmeler oluşmaktadır.Boya badana henüz yeni yaptırdıysanız veya  badana için ekstra bir bütçe ayırmadığınız durumlarda Hoşdere Temizlik Şirketimizden gelen gündelikçiler mop ve özel deterjanlarımızla duvarlarınızda en iyi uygulamaya vericek çalışma yapmaktadırlar.Evinizn büyüklüğüne göre gğndelikçi sayısı ayarlanıp ev veya işyerlerinizde talebiniz doğrultusunda temizlik hizmetine ek olarak yada sadece duvar silme talebinize göre ücretlendirmöe yapılacaktır.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Hoşdere temizlik şirketi, İstanbul da Pestvet temizlik şirketine bağlı olarak sizlere temizlikçi hizmeti vermektedir. Temizlikçi kadınlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizliği hizmeti vermektedir. Temizlikçi bayanlar sizlere Pestvet temizlik ağı kapsamında en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini verir. Gündelikçiler günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan temizliklerini tamamlar. Hoşdere temizlik şirketleri fiyatları sabittir. Gündelikçi kadın hizmetlerinden değişiklik göstermez. Şirketimize bağlı gündelikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, villa temizliği, boş daire temizliği, dubleks temizliği, şirket temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetelrinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği hisset.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592