05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Akatlar Temizlik Şirketi

Akatlar Temizlik Şirketi

2009 Yılından bu zamana kadar hizmet veren firmamız Akatlar
 Temizlik Şirketi,Pestvet Temizlik Şirketleri'nin şubesi olarak,Akatlar da faaliyet göstererek çalışmaktadır.Temizlik hizmetlerinde sizlere tüm bilgi ve tecrübelerimiz sunarak kaliteli çözümler üretmeye çalışmaktayız.Ev temizlik,ofis temizlik,villa temizliği,dış cephe temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizlik,fabrika temizlik,stand temizlik,bina temizliği,avm temizliği,boş daire temizliği vb pekçok alanda çeşitli hizmetler vermekteyiz.Gerek ekip şeklinde ,gerekse gündelikçi personel temizlikçi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.7/24 servisimiz bulunmaktadır.Müşteri memnuniyetini amaç edine firmamız sizlere bir telefon kadar yakındadır.Merkez ofislerimizi arayarak İstanbul'un neresinde olursanız olun,randevunuzu alabilirsiniz.
Akatlar Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Akatlar Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.

Akatlar Temizlik Şirketi olarak pekçok alanda temizlik konusunda uzmanlaşan şirketimiz temizlik şirketleri arasında ,bilinen belli bir yere gelmiştir.İyi bir çalışma için disiplin ve öğrenmenin gerekliliğine inanan temizlik firmamız ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin deneyimlerine bağlı olarak her gün bir önceki günden daha deneyimli,her işte bir önceki işimizden daha bilgi ve partikliğe sahipizdir.Sizlerin ,bizleri tercih etmesi ile hergeçen gün daha da profesyonelleşmekteyizdir.
Akatlar Ev Temizliği
Akatlar Gündelikçi
Akatlar Koltuk Yıkama
Akatlarda Temizlik Firması
Akatlarda Temizlikçi
Beşiktaş temizlik şirketleri

Etiketler:
beşiktaş temizlik şirketleri,beşiktaş ev temizlik şirketleri,etiler temizlik şirketleri,levent temizlik şirketleri,akatlar temizlik şirketleri,abbasağa temizlik şirketleri,dikilitaş temizlik şirketi,levazım temizlik şirketleri,ulus temizlik şirketleri,nispetiye temizlik şirketleri0541 898 31 68

Akatlar temizlik şirketi Beşiktaş ilçesinde başladığı ev temizliği hizmetlerine disiplinli ve ilerici bir vizyonla günümüzde İstanbul da tüm ilçe ve semtler de ev temizliği ve gündelikçi kadın  hizmeti veren tek temizlik şirketi olmayı başarmıştır. Akatlar temizlik şirketi sizlere kaliteli temizlik hizmeti verebilmek için her zaman bir değişim içerisindedir. Bu bağlamda Akatlar temizlik şirketi sizlere temizlik hizmetlerini iş ayrımı yapmaksızın ve ekstra bir ücret ödemenize fırsat vermeden geröekleştirmektedir. Akatlar temizlik şirketi ev temizliği hizmetlerini gündelikçi kadınlar aracılığı ile vermekte ve sizlerin kolay randevu alabilmesi için ise oluşturduğu WhatsApp irtibat hattı ile sizleri yeni bir kolaylığa kavuşturmuştur. Sizde 05418983168 numaralı WhatsApp irtibat telefonuna tek bir mesaj atarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

WHATSAPP: 0541 898 31 68

(Beşiktaş temizlik şirketi.) Beşiktaş İstanbul'un en gözde ticaret, sanat, eğlence ve turizm ilçelerinden biri olarak günümüzde canlı hayatına devam etmektedir. Beşiktaşın bu canlılığı ve ticaret hayatındaki önemi Bizans ve Osmanlı döneminde denizcilerin bu bölgedeki faliyetlerinin bir ürünü olarak günümüze kadar taşınmıştır. Özellikle Osmanlı İmparatorluğunun son evrelerinde yaptırılan saraylar ve mesire alanları ilçenin önemli bir merkez haline gelmesini sağlamış Türk yerleşimcilerin dışında Yahudi, Rum, Ermeni Fransız, İngiliz ve İtalyan tüccarlarında gözde mekanlarından olmuştur. Hal böyleyken günümüzde de Beşiktaş yaklaşık 120 büyük şirketin merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Beşiktaş aynı zamanda ülkemizin kurucusu Anafartalar kahramanı BAŞKUMANDAN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ünde son nefesini verdiği ve hakka yürdüğü Dolmabahçe sarayını da içinde barındırır.  ( Ev temizlik şirketi Beşiktaş.)


Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257