05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Temizlikçi Bayan Hizmetleri

Güvenilir Temizlikçi Bayan

Çalışan kadınlar için, sık aralıklar ile temizlik yapmak oldukça zordur.  Hafta arası iş, hafta sonu ise alışveriş ve arkadaş-dost ziyaretleri ile geçer. Temizlik için bir gün ayırmak, hafta sonu dinlenmek ve eğlenmek isteyen kadınların hayatını zora sokar. Bu sebeple, çalışan her kadının temizlikçi bayan arayışı vardır. Fakat hiç tanımadığınız bir kişiyi, evinize en mahrem yerinize sokmak cesaret ister. Evde bulunan özel eşyaların ve takıların güvende olması açısından, güvenilir bir temizlikçi ile anlaşmak gerekir. Gözünüzün arkada kalmaması için, daima aynı temizlik firması ile çalışmak avantaj sağlayacaktır.

Bazı evler, oldukça büyüktür. Yüksek kapı ve pencerelere sahip bu evlerde, haftalık ve aylık temizlik yapmak bir eziyettir. Ev sahibinin tek başına büyük evleri temizlemesi neredeyse imkânsızdır. Özellikle bahçesi bulunan evlerde, iç mekânın temizliği ayrı, dış mekânın temizliği ayrı yapılmalıdır. Büyük evlerde, profesyonel çalışan güvenilir temizlikçi bayan ile anlaşmak gerekir. Düzenli olarak temizlik hizmeti veren bayanlar; her türlü temizliğin ilmini bilir, her mekân için ayrı temizlik malzemesi kullanır. Ev sahibinin günlerce uğraşarak yaptığı temizliği, birkaç saat içinde tamamlayarak, vakit kaybının önüne geçer.

Misafir geleceği zaman yapılan kapsamlı temizlikler oldukça yorucudur. İlk olarak evin temizlenmesi, ardından misafirler için ikramlık hazırlanması gerekir. Hem temizliği hem yemek ve pastaları yapan ev sahibi ise misafirler ile ilgilenecek enerjiyi bulamaz. İşlerin daha seri ilerlemesi için, profesyonel temizlik hizmeti veren temizlikçi kadın ile anlaşmak gerekir. Böylece ev sahibi için misafir ağırlamak bir zevke dönüşecektir.Temizlik şirketlerinden Pestvet sizlere en iyi  çözüm önerilerini sunacaktır.

Belli aralıklar ile farklı temizlikçi çağıran ailelerin temizliği oldukça uzun sürer. İlk girdiği evin şeklini bilmeden temizlik yapan kişi, işlerin uzun sürmesine neden olur. Hatta yapılacak birçok iş, mesai bitmesi nedeni ile kalır. Oysa aynı temizlik firmasından çağırdığınız temizlikçi, zamanla sizin evinizi sizin kadar tanır. Yapılacak her işi önceden planlayarak, çalışma süresi bitmeden tüm işleri tamamlar. Pencerelerin, kapıların, mutfağın, banyonun, koltuk ve halıların temizliği, profesyonel temizlikçi bayan tarafından, birkaç saat içinde tamamlanır. Ev sahibine ise mis gibi kokan evinde dinlenmek kalır.(Ev temizliği)

  Temizlikçi Bayan


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Temizlikçi bayan hizmetleri, sizlere İstanbul da gündelikçi kadın hizmeti veren Pestvet temizlik şirketi sizlere daha kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmeti verebilmek için sürekli eğitimler ile gündelikçi kadınları Pandemi sürecinde hazırlamaktadır.  Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Adalar dahil Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde vermektedir. Gündelikçiler sizlere ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan vermektedir. Temizlikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte hizmet almanızı sağlamaktadır. Temizlikçi bayan hizmetleri fiyatları sabittir. Temizlikçi kadın hizmetlerinde değişiklik olmaz. Temizlikçi kadınlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, villa temizliği, ofis temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen  0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilirsiniz.Hemen ara ve randevunu al.

HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592