05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Ev Temizleme Sorularınız

EV TEMİZLEME SORULARINIZ:

Ev Temizleme hizmetleri için merak ettikleriniz :


Öncelikle eviniz,daireniz eşyalı mıdır?


Yanıtınız evet ise gündelikçi/temizlikçi  bayan hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.Bu hizmetler sizleri temizlikçiler ile buluşturduğumuz bir elaman yönlendirme hizmetidir.Gündelikçi yani bir günlük temizlikçi bayan hizmetleri personel başı ve saat üzerinden fiyatlandırılmaktadır.Evinizin metrekaresine göre değil talep ettiğiniz temizlikçi sayısına ve talep ettiğiniz süreye göre temizlik fiyatı oluşturulmaktadır.
Bu hizmetde temizlik malzemeleri ve gündelikçi öğle yemeği size aittir.Gündelikçi hizmetlerinde işi satın alan personel bir günlük evinizde veya işyerinizde sizin temizlikçiniz olmaktadır.Dolayısıyla yönlendireceğiniz şekilde çalışacaktır.
Gündelikçiler mesai içerisnde aktif bir şekilde çalışacaktır.Mesai saatleri içerisinde herhangi bir iş ayırımı olmamaktadır.Süre dolduktandan sonra işim fazla devam ettirmek istiyorum derseniz her saat içinbelirtilen fark ücretini ödeyerek devam ettirebilir yada işi tamamıyla sonlandırabilirsiniz.
Yanıtınız Hayır ise dilerseniz sayısını sizin belirlediğiniz(çalışma saatlerine riayet etme koşulu ile)gündelikçi ,temizlikçi bayan hizmetlerini tercih edebileceğiniz gibi,dilerseniz de dairenizin metrakeresine göre malzemeli(deterjan,kova,bez vb ürünler,temizlikçi öğle yemeği firmamıza ait) temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Malzemeli hizmetler verdiğiniz metrakareye göre iş bitimi olacak şekilde yani oturuma hazır halde teslim edilen,anlaşmalı temizlik şirketlerimiz tarafından oluşturulan hizmetlerdir.İnşaat sonrası,taşınma öncesi,uzun süre boş kalmış ev,işyer,ofis vb gibi mekanlar için tercih edebildiğiniz herşey dahil hizmetlerdir.Bu hizmetlerde müşterilerimizden hiçbirşey talep edilmeyecektir.

Eve gelen personeller güvenilir midir?

Cevap: Değerli müşterilerimiz bizden randevu alırken lütfen 2009 yılından bu zamana kadar hizmet veren Pestvet ile ilgili gerekli araştırmalarınızı yaparak alınız.Bize her başvuruyu mutlaka inceleriz.İş satın almak isteyen tüm temizlikçilerin gerekli evraklarını alırız.Fakat unutmayınız ki temizlik personellerimiz de gittikleri her ev için aynı kaygıyı yaşamaktadırlar.Sonuç olarak hergün birçok yerden pekçok talep almaktayız.

Devam eden kampanyalarınız var mıdır?

Cevap
:Evet.Pestvet Temizlik Şirketi'nden gündelikçi/temizlikçi bayan hizmetleri  aldığınızda puan toplamaktasınız.Puanları topladıkça indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Temizlik personeli saatinde gelecek midir?

Cevap:Evet.Fakat herhangi bir gecikme olduğunuda çıkış süresi de uzayacaktır.

İstanbul'da her semtte hizmet veriliyor mu?

Cevap:Evet.İstanbul'da tüm Avrupa ve Anadolu Yakası'nda aynı temizlik fiyatları ile hizmet sağlanmaktadır.

Bana en uygun hizmet hangisidir?

Cevap:Evinizin durumuna göre, size en uygun hizmeti operatörümüzden alabilirsiniz.

Gelen kişi işini düzgün yapmazsa ne yapmalıyım?

Cevap:
Gelen kişi işini düzgün yapmıyor veya iş ayırımı yapmakta vb sorunlarınız için temizlikçi çıkış yapmadan bizleri aradığınızda kesinlikle destek oluşturulacaktır.Fakat ,kişi çıktıktan sonraki şikayetlerinizde maalesef  destek talebi oluşturulamayacaktır.Daha sonraki şikayetler sadece işi satın alan kişi için olumsuz yorum olarak değerlendirilir,iş satın alması birkaç olumsuz yorum var ise sonlandırılır.Dolayısıyla şikayetlerinize destek alabilmek için sadece personel oradayken aramanız halinde destek verilir,çıktıktan sonra hiçbir destek oluşmayacaktır.

Notlar:Lütfen ;size doğru fiyatlandırma verebilmemiz için bilgileri eksiksiz belirtiniz.Gündelikçi hizmetlerimizde gündelikçi ile ilgili şikayetlerinizi gündelikçi çıkş yapmadan bize bildirdiğinizde destek olmaktayız.
Lütfen randevu günlerinizi mümkün olduğunca kesin karar vererek alınız.Geç iptal ettiğiniz her randevunuzda  temizlikçileri mağdur edeceğinizi unutmayınız.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Genel olarak bizlere ulaşan sorularınızda ev temizliği hizmeti veren gündelikçiler hakkında?
Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizliği hizmeti vermeden önce bir dizi eğitimden geçmektedir. Her nerede ev temizliği hizmeti alırsanız alın sizlere verilen temizlik hizmeti tutarlı, disiplinli ve son derece kalitelidir.
Bizlere ulaşan bir diğer soru da Pestvet temizlik şirketinin tüm İstanbul da istediğimiz saatte nasıl hizmet verebilmektedir?
Pestvet temizlik şirketi sizler için oluşturduğu Pestvet temizlik ağı ile sizlere en yakın semtlerden seçtiği temizlikçi kadınları sizlerin istediği gün ve saate göre organize etmektedir. Böylece 7/24 istediğiniz saatte ev temizlik hizmeti vermektedir.
Sizlerin sorduğu bir diğer önemli soru da Pestvet temizlik şirketinin hangi temizlik hizmetleri verdiğidir?
Sürekli gelişen ve yenilenen kadrosu ile Pestvet temizlik şirketi sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, şirket temizliği, iş yeri temizliği, büro temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizliği, yangın sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir.
Randevu konusunda bize gelen sorularınıza gelince?
Pestvet temizlik ağı kapsamında kurduğumuz WhatsApp irtibat hattı ile artık bizleri aramadan günün her anında 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat telefonumuza mesaj atarak kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz.

HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622