05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Anadolu Yakası Temizlik Firmaları

ANADOLU YAKASI TEMİZLİK FİRMALARI

Pestvet Temizlik FİRMASI ,olarak İstanbul'da sadece İstanbul Avrupa  değil Anadolu Yakası'nda da kesintisiz temizlik hizmetleri vermekteyiz.Anadolu Yakası Temizlik Firmaları içinde güvenilirliğini kanıtlayan temizlik şirketimiz sizlere özenle en uygun temizlik fiyatları ile hizmet sağlayacaktır.Öncelikle temizlikte ihtiyacınız olan hizmet şeklini belirlemelisiniz.Ev temizliği,ofis temizliği,inşaat temizliği yada sadece koltuk yıkama mı hangi tür temizlik servisi almak istediğinizi lütfen operatörümüze bildiriniz.Tecrübelerimizle size en uygun temizlik hizmeti ekonomik fiyatlar ile sağlamaktayız.Artık anadolu yakası 'nda da sizlere 7/24 güvenilir temizlikçiler ile servis veren bir temizlik firması bulunmaktadır.

0533 395 08 17

0541 898 31 68

 anadolu yakası temizlik firmalarıAnadolu Yakası Temizlik Firmaları , Anadolu yakası başya olmak üzere Avrupa Yakasında da ve İstanbul da her semtte ve her ilçede temizlik hizmeti veren Anadolu Yakası Temizlik Firmaları İstanbul da en çok tercih edilen temizlik şirketi olarak ön plana çıkmaktadır.  Anadolu Yakası Temizlik Firmaları, bünyesinde bulundurduğu temizlikçilere sürekli eğitimler vererek günün gereklilik ve koşulları doğrultusunda en iyi ev temizlik hizmetini vermektedir. Anadolu Yakası Temizlik Firmaları bünyesinde gündelikçi kadınlar günlük 8 saat süre ile sizlere iş ayrımı yapmadan temizlik hizmetlerini vermektedir. Gündelikçi bayanlar sizlere temizlik hizmetlerini size en yakın noktadan hareketle sizin istediğiniz gün ve saatte uygulamaktadır. Anadolu Yakası Temizlik Firmaları, sizlere daha kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek için sürekli kendini geliştirmektedir. Oluşturduğu WhatsApp irtibat hattı ile sizin daha hızlı randevu almanız sağlanmıştır. Hemen sizde 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattına mesaj atarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu oluştur.

0533 395 08 17

0541 898 31 68

(Anadolu Yakası temizlik şirketi.) Anadolu Yakası veya Asya kıtası veya Asya Kıtası ismi Osmanlı İmparatorluğu döneminde kullanılmaya başlamış ve günümüzde de İstanbul'un boğazın Kocaeli yarımadasın da bulunan ilçelerinin oluşturduğu bölümü ifade eder. (Anadolu Yakası Temizlik Firmaları.) 1970 yılına kadar Anadolu yakası Avrupa Yakasının gölgesinde kalmasına rağmen Boğaz Köprüsünün yapılması ile birlikte gelişim göstermeye başlamıştır. Günümüzde ise İstanbul Nüfusunun 3'te 1'i bu bölgede yaşamakta ve Anadolu yakası Avrupa yakasından daha yeşil bir görünüme sahiptir. Özellikle günümüzde dert olan trafik İstanbulun Anadolu yakasında daha az görülmektedir. (Anadolu Yakası Ev Temizlik Şirketi.)
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622