05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Ev Temizlik Şirketleri

EV TEMİZLİK ŞİRKETİ


Hijyen Önemi:Sağlığa zarar verecek etmenlerden korunabilmek için tedarik edilen tüm önlemlere hijyen denilmektedir.Çocuklarımıza erken yaşlarda temizlik kuralları,temizliğin önemi öğretilmeli,ehemmiyetinden bahsedilmelidir.Temiz olmak insanı bakteri,virüs,parazit gibi pekçok zararlıdan koruduğu gibi,kişinin kendisine ve topluma olan saygısını da belirler.Su ve sabun temizliğin ayrılmaz ikilisidir.Özellikle wc temizliğinde çeşitli deterjanlar  kullanılarak temizlikte tam anlamıyla hijyen sağlanmaktadır.Çünkü wc ler özellikle parazitlerin kişiden kişiye geçebiliceği önemli kaynaklardır.Düzenli temizlik yapılmayan yada hijyen sağlanmayan Wc lerde çeşitli gözle görülmeyen çeşitli protozon ve parazitlerle temas ederek kontamine olmak mümkündür.EvTemizlik Şirketi olan firmamız banyolarda en hassas noktalarda bile bakteri ve parazit gelişimine engel olan çeşitli dezenfektanlı ürünler kullanmaktadır.Kullanılan ürünler yüzeylereinize zarar vermediği gibi evinizde gerekli dezenfeksiyonu sağlayacaktır.
Ev Temizlik Şirketi'nden gelen personelimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.Temizlik personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc lerde fayans araları kirlerinden arındırılır.Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.Halı ve koltukların vakumlanması.Dezenfekte edilmesi vb pekçok işlemi kapsamaktadır.Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.

Evimizdeki gizli tehlike miteler(akarlar):
Örümceğimsi eklem bacakıllardan olan akarlar yani miteler gözle görülmesi çok zor olan ufak canlılardır.Yatak,koltuk veya halılarda çokca bulunup insan vücudundan dökülen deri kalıntıları ile beslenirler.Daha çok nemli bölgelerde bulunurlar.Dökülen çok ufak bir deri parçası milyonlarca akarın beslenmesi için yeterlidir.Alerjik reaksiyonlara sebebiyet vererek insan sağlığını olumsuz etkileyebilmektedirler.Hatta bazen astıma bile sebep verebilirler.Küçük çocuklarda bağışıklık sistemi henüz yeni oluştuğu için çok daha fazla olumsuz etkilere neden olmaktadırlar.Özelikle kış aylarında daha aktifdirler.Sürekli el ve vücut temizliğine özen göstermemiz,evimizde halı,koltuk,yastıklarımızı sık sık temizletmemiz gereklidir.Özellikle ev tozu akarlarına karşı yapacağımız basit önlemlerle korunabilirz.Ytak çarşaf ve yastıklarımızı haftada en az bir kez değiştirmeliyiz.Odalarımızı nem oluşmaması için sık sık havandırmalıyız.Kalın perdeler kullanmaktan kaçınmalıyız.Elektrik süpürgesi ile sık sıık halı ve koltuklarımızı süpürmeliyiz.Böylelikle yaşayan akarları  yok edemesek bile en azından yumurta veya dışkılarını makineye çekmiş oluruz.Firmamız temizlik sırasında hijyen kurallarına tam olarak uymaktadır.Çünkü biliyoruz ki ne kadar bilinçli temizlik yaparsak o kadar alerjeni uzaklaştırmış,dezenfeksiyonu sağlamış oluruz.Evinizdeki bu istenmeyen misafirlere karşı sık sık temizlik yaparak önlem alabilirsiniz.Unutmayalım ki ,temizlik yapmak sadece görsel olarak değil,etrafımızdaki pekçok gözle görülmeyen zararlılıları da yok etmek için önemli bir kriterdir.Temizlik yaptırdıktan sonra ev veya işyerinizin havası değişmiş olur.
Ev temizliği hizmetleri ,evinizin durumuna göre boş daire,inşaat sonu ev temizliği,tadilat sonu temizli

k,yangın sonrası temizlik,su basması,oturulan daire yani eşyalı daire(mesken) temizliği olarak gruplara ayrılmakta olup,ev temizliği fiyatlarımız da yapılacak işleme göre göre değişmektedir.İstanbul'da Pestvet Temizlik Hizmetlerini tercih etmeniz halinde ,size en uygun hizmet sunulacaktır.Talebinize ve bütçenize en uygun ev temizliği hizmeti için operatörümüzden randevu almanız yeterli olacaktır.Ev temizliği hizmetlerimizden sizlere en uygun hangisi?Kaç kişilik ekip istersiniz?Gündelikçi temizlik personelimiz hizmette yerli mi?
Sizlere en uygun hizmet  hangisiyse lütfen ev temizliğinde randevunuzu alınız.Gelecek personellerimiz referanslı olup,temizlik sertifikasına sahip profesyoneldirler.

Temizlikçi Bayan/Gündelikçi

Pestvet Temizlik Firması’nın gündelikçi hizmetlerini denediniz mi?Ev temizliğinde temizlikçi bayan servislerimizle İstanbul’da hangi semtte olursanız olun evleriniz ve işyerlerinizde detaylı temizlik sağlanacaktır.9.00 da mesaiye başlayan temizlikçilerimiz 17.00 a kadar temizlik hizmetlerinde bulnacaklardır.Referanslı ve pratik bilgi deneyimlerine sahip gündelikçilerimiz ev temizliğinde sizlere en kaliteli temizliği sunacaklardır.Cam ve pencereleriniz detaylı bir şekilde temizlenecektir.Mutfak dolaplarınız detaylı yağ ve kirlerinden arındırılır.Wclerde kir ve pasa yer kalmayacaktır.Genel temizleyici ile yer yüzeyleri hassas bir şekilde silinir.Mobilya tozları alınacaktır.

Düzenli ev temizliği yinelenen hizmet, beklenmeyen konusunda endişelenmenize gerek asla. Konuklar aşağı iseniz, evin temiz ve hazır olacak! Eviniz ve nasıl profesyonel bakım alarak düşünün her hafta vakit geçirmek için ona daha iyi geçirebilirsiniz. Ev temizlik şirketleri benziyor sanki, yüksek beklentileri vardır. Sonuçta, ev gösteriyor.

Gündelikçi makul fiyatlı ve düzenli hizmet programının büyük bir yelpazesi sunmaktadır vardır. Her hafta evde dört bir ekip düşünün. Her gün temiz, taze kokulu ev için kapıyı açacak. halının, zemin parlak ve köpüklü kazık hatları vakum cihazları ve tüm çünkü rahatlama ve tatmin duygusu, her hafta tüm ev işlerini görmek durumunda. Pestvet Rahatlayın ve sizin için önemli olan şeylere odaklanmak için daha fazla zamana sahip olacaktır.

Just Zamanlı Koruma

biz ancak istediğiniz geçirebilirsiniz, yaklaşık bir saat - Biz bir hafta içinde ev sunuyoruz, her-diğer hafta ve servis aylık özellikle sizin ihtiyaçlarınıza uygun fiyat korumak için parmak kaldırsın dört saat değerli zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Temizlikçi bayan

uygun hizmetleri tekrarlanan, düzenli temizlik, biz yaşam tarzınıza ve bütçenize hem de özelleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ziyaret değiştirirseniz, biz maç için hizmetlerimizi adapte olacaktır. Ve 22-Adım Sağlıklı Touch® Derin Temizleme Sistemi, sağlıklı benzersiz, en kapsamlı temizlik çalışması her alacaksınız ziyaret ediniz. Bu kalıp ve küf büyüme ya da meydan okuma ve tutulan banyo kalan sabun köpüğü kısmını ortadan kaldırır. Buna ek olarak, size ve ailenize sadece çevre mümkün olan en iyi kullanım üstün ürünler ile sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamak.temizlik şirketleri


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Ev temizlik şirketleri, İstanbul da Pestvet temizlik şirketi bünyesinde sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermektedir. Gündelikçi bayanlar sizlere Pestvet temizlik ağı kapsamında istanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti vermektedir. Gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte temizlik hizmetlerini verir. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini vermektedir. Ev temizlik şirketleti fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez sabittir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk temizliği, halı temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği hisset.


Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592