05333950817 05413556899
 Temizlik Şirketleri
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Pestvet Temizlik Şirketi olarak İnşaat Sonrası temizlik hizmetlerinde güvenilir ve titiz ekibimizlesiz değerli müşterilerimizin evlerinize ve iş yerinize etkili çözümler sunmaktayız.İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz ile mekanınızda inşaat yada tadilat sonrası  oluşan kirlilik, profesyonel kadromuz ile titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel dezenfektan özellikli temizlik ürünlerimiz ile evleriniz ve iş yerinize artık daha temiz ve hijyenik! Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.
Pestvet temizlik şirketi olarak İnşaat sonu veya tadilat sonu boş daire,işyeri,tesis,fabrika,iş merkezi,ofis,villa vb mekanların temizlik hizmetini İstanbul'da tüm semtlerde vermekteyiz.İstanbul'da güvenilir temizlik şirketi olarak öncelik anlayışımız kalitedir.Kaliteden taviz vermeden fiyatlandırma çıkaran firmamız İnşaat sonu temizlik işlerinizde sizlere en profesyonel çözümler sunacaktır.İstanbul'da tüm Avrupa ve Anadolu Yakası'nda hizmetlerimiz bulunmaktadır.

  İnşaat Sonu Ev Temizliği

İSTANBUL'DA TÜM SEMTLERDE HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR.

0212 509 35 21
0212 232 81 69
0533 395 08 17
0541 355 68 99
0212 718 20 10

 İnşaat Sonu Ev Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik :
İnşaat ,tadilat artıkları artıkları temizliği çok zahmet isteyen oldukça yorucu bir ekip işidir..
İnşaat sonrası temizliğini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. Çünkü kaba olarak görünen inşaat temizliğinin yanı sıra asıl iş kaba pislikten sonra kalan toz ve ince temizliktir.Temizlik.Şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil,ince temizliği de yapmaktadır.

Yapmış olduğumuz bu hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. İnşaat Sonrası Temizliği:İnşaat sonrası veya tadilat sonu temizlik işleri hiç de göründüğü kadar kolay değildir.Oldukça zahmetli,bitmek bilmeyen toz ,derz araları harç kalıntılarını çıkarmak uğraşmak profesyonelliği gerektirmektedir.Kendi başınıza başa çıkabilmeniz oldukça zordur.Profesyonel olmayan bir çalışmaya günlerce sürebilir.Hem zaman kaybı,hem de maliyet olarak ciddi zarara uğrayabilirsiniz.Başta eviniz veya işyeriniz yeni yapıldığı için çok temiz gözükse de işin içine girince bunun hiç de göründüğü gibi olmadığını anlarsınız.İnşaat Sonu Temizlik Şirketi olan firmamızın kullandığı ürünler ,hassas yüzeylerinize zarar vermez.İnşatt Sonu Temizlik Şirketi olarak, cam ve pencere doğramalarınızdaki etiketler sökülür.Camlardaki harç kalıntıları uzaklaştırılır.Silikon,boya,harç izleri hassas bir çekilde kazınır.Wclerdeki derz araları,fayanslardaki çimento,alçı vb atıklar uzaklaştırılır.Temiz bir şekilde yıkanır.Kapılarınız silinir.Petekler temizlenir.Evdeki yer yüzeyiniz parke,marley özelliğine göre defalarca silinerek tozlarından arınır.Eviniz ve işyeriniz oturuma hazır hale gelmektedir.Balkon veya terasınız güzel bir şekilde temizlenir.Durulanır.Kurutulur.Artık size kalan sadece eşyalarınızı yerleştirmek olacaKtır..


Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar6.84666.8741
Euro7.72557.7564