05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Ambarlı Temizlik Şirketi

AMBARLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ambarlı Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı temizlikçiler ile hizmet vermektedir.Ambarlı Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Ambarlı Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda profesyoel temizlikçi bayanlarla çalışmaktadır.Ambarlı Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik gündelikçileri  talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Ambarlı Ev Temizliği:Ambarlı Temizlik Şirketi olan firmamız gundelikçilerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi bayanlar ile artık evleriniz pırıl pırıl! Gündelikçilerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya,vitrin vb tozları alınır.Halılar,halıfleks ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri yüzey temizleyici ile (parke,laminant,marley özelliğine göre)silinir,dezenfekte edilir.
 Ambarlı Temizlik Şirketi

AVCILAR AMBARLI KOLTUK YIKAMA:
Ev veya işyerlerimizdeki koltuklarımız,kanepelerimiz,yataklarımız bakterilere-kirlere maruz kalarak zaman ile kirden dolayı oluşan tabakalaşmaya maruz kalır ve renk değiştirirler.Hem görünüş açısından hem de hijyenik açısından pek de içe sinilemiyen bu durum ancak detaylı bir koltuk yıkama ile çözülecektir.Ambarlı Temizlik Şirketi sadece ev veya ofis temizliğinde değil,aynı zamanda halı koltuk  yıkama sektöründe de adını yazdırmayı başarmıştır.Ambarlı  Koltuk  Yıkama firmamız en uygun koltuk yıkama fiyatları ile temizlik şirketleri arasında profesyonel çalışmaktadır.Özel leke sökücü kimyasallarımız ve de teknolojik makinelerimiz ile gelen uzman koltuk yıkamacımız ile artık koltuklarınız ışıl ışıl!Hatta yıkama sonrasında Koltuklarını mı değiştirdin? 'sorusuna da hazır olun!Kaliteyi en uygun halı koltuk yıkama fiyatları ile sunmaktayız.Talep ettiğiniz güne ve servis saatlerimize göre çalışma yapılacaktır.(1)
Evimizdeki gizli tehlike miteler(akarlar):
Örümceğimsi eklem bacakıllardan olan akarlar yani miteler gözle görülmesi çok zor olan ufak canlılardır.Yatak,koltuk veya halılarda çokca bulunup insan vücudundan dökülen deri kalıntıları ile beslenirler.Daha çok nemli bölgelerde bulunurlar.Dökülen çok ufak bir deri parçası milyonlarca akarın beslenmesi için yeterlidir.Alerjik reaksiyonlara sebebiyet vererek insan sağlığını olumsuz etkileyebilmektedirler.Hatta bazen astıma ve bronşite bile sebep verebilirler.Bunlara maruz kalmamanız için bir telefon kadar yakınınızdayız.Küçük çocuklarda bağışıklık sistemi henüz yeni oluştuğu için çok daha fazla olumsuz etkilere neden olmaktadırlar.Özelikle kış aylarında daha aktifdirler.Sürekli el ve vücut temizliğine özen göstermemiz,evimizde halı,koltuk,yastıklarımızı sık sık temizletmemiz gereklidir.Özellikle ev tozu akarlarına karşı yapacağımız basit önlemlerle korunabilirz.Yatak çarşaf ve yastıklarımızı haftada en az bir kez değiştirmeliyiz.Odalarımızı nem oluşmaması için sık sık havandırmalıyız.Kalın perdeler kullanmaktan kaçınmalıyız.Elektrik süpürgesi ile sık sıık halı ve koltuklarımızı süpürmeliyiz.Böylelikle yaşayan akarları  yok edemesek bile en azından yumurta veya dışkılarını makineye çekmiş oluruz.Ambarlı Temizlik Şirketi temizlik sırasında hijyen kurallarına tam olarak uymaktadır.Çünkü biliyoruz ki ne kadar bilinçli temizlik yaparsak o kadar alerjeni uzaklaştırmış,dezenfeksiyonu sağlamış oluruz.Evinizdeki bu istenmeyen misafirlere karşı sık sık temizlik yaparak önlem alabilirsiniz.Unutmayalım ki ,temizlik yapmak sadece görsel olarak değil,etrafımızdaki pekçok gözle görülmeyen zararlılıları da yok etmek için önemli bir kriterdir.Temizlik yaptırdıktan sonra ev veya işyerinizin havası değişmiş olur.
DOĞAL TEMİZLEYİCİ SİRKENİN MARİFETLERİ:
Yeşilim ve doğayı seviyorum diyorsanız ,temizlikte sirke kullanmak tam size göre!Kullanımı hemçok basit ,hem de çok ucuz!Hep salatalarda ,soslarda kullanmaya çalıştığımız sirkeyi bir de temizlikte kllanın öyleyse..Çamaşırlarınızda ketçap vb lekeler mi var birkaç damla sirke ile leke çıkarmak mümkün.Ya beyazlar daha mı beyaz olsun istiyorsunuz ;sirkeli suda bekletmeye ne dersiniz?Bununla da kalmıyor sirkenin marifetleri cildinizi sirkeli su ile tonik yaparak temizledniz mi?Çok daha parlak ve gergin bir cilt.Sirke hepinizin bildiği gibi antiseptik özellikte!Biraz sirkeyi bir litre su ile karıştırdığınızda camlarınızdaki ışıltıya  ne diyeceksiniz bakalım.Tüm bu önerilerimize uyarken ,sirkeyi çamaşırsuyu ile birlikte karıştırmaya kalkmayın.Çünkü zehirli bir kimyasal oluşturabilirsiniz.(Ambarlı Temizlik Şirketi)
Tüm alan dezenfekte edilecek; Yüksek yerlerde kontrolünü temizlemek için herhangi bir şekilde dikkatlice küvet, duş, lavabo, dolap; Zaman ya da dış etkenler ile sarı Kötü beyazlatılmış Vurgular; Yine özgün bir bakışla üretilen Fayans; Hiçbir bakteri banyo armatürleri kavuşturulur.ca'm diğer temizlik Hijyen kalacaktır; Mermer pencere, iç ve dış temizlik, profesyonel personel tarafından temizlenir.balko güveni temizleme pencere; Bir çit ve iyice temizlenmelidir(Ambarlı Temizlik Şirketleri)

Ambarlı Temizlik Firması
Avcılar Ambarlı Temizlik Firmaları


0212 509 35 21

0541 898 31 68Ambarlı Temizlik Şirketi, İstanbul da en çok aranan ve en çok tercih edilen temizlik şirketlerinden biri olan Ambarlı temizlik Şirketi sizlerin tercihi ile İstanbul da 1 numaralı temizlik şirketi olmayı başarmıştır. Ambarlı temizlik şirketi sizlere ev temizlik hizmetini siz İstanbul da hangi ilçe de ve hangi semtte olursanız olun vermektedir. Ambarlı temizlik şirketi Fiyatları herhangi bir şekilde değişiklik göstermemektedir. Ambarlı temizlik şirketi temizlik hizmetlerini gündelikçi kadınlar vasıtası ile vermektedir. Sizlere gelen gündelikçi bayanlar günlük 8 saat süre ile iş ayrımı yapmadan temizlik hizmetini vermektedir. Ambarlı temizlik şirketine bağlı temizlikçiler işinde uzman ve uzun yıllardır sektörün içerisinde tercih edilen temizlikçi kadınlardan oluşmaktadır. Ambarlı temizlik şirketi sizlere verdiği kaliteli temizlik hizmetleri ile İstanbul da en fazla ercih edilen temizlik şirketi olurken sizlerin kolay randevu alabilmesi için oluşturulan WhatsApp irtibat hattı ile sizlerin tek mesajla kolay randevu alması sağlanmaktadır. Sizlerde hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat numarasına mesaj atarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu al.

( Ambarlı Avcılar temizlik şirketi. ) Ambarlı Avcılara bağlı bir mahalle olarak sahil şeridini oluşturmakta ve nüfusu 40 Bini aşmış yoğun bir yerleşime sahiptir. Tarihte ise bu bölge Osmanlıya sadık küçük bir Rum balıkçı köyü olarak karşımıza çıkmaktadır. ( Avcılar daire temizlik şirketi. ) Ambarlı ismini Saray ihtiyaçlarını karşılamak için deniz yoluyla Küçükçekmece deresine gelen malların Ambarlarda saklanması ve buranın bekçiliğini de küçük bir Askeri birliğin koruması üzerine almıştır. 1924 yılında başlayarak 1930 yılında biten nüfus mübadelesi ile Ambarlı köyü Selanik Kayalar Ömberiya köyünden gelen Karaman Türklerinin yerleştirilmesi ile ve buranın MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün teşviki ile bir balıkçı beldesine dönüşmesi ile Cumhuriyet döneminde tarihin hiç bir döneminde gelişmediği kadar gelişim göstermiştir. (Avcılar ev temizlik şirketi.)

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622