05333950817 05413556899
 Temizlik Şirketleri
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Ataköy Ev Temizlik Şirketleri

ATAKÖY EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ataköy Temizlik Şirketi,ev,işyeri,ofis,bina,apartman temizlikleriniz için güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Ataköy ev temizlik şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği vb pekçok farklı portföyde temizlik hizmetleri sunmaktadır.
Ataköy Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman ,sertifikalı,pratik temizlik personelleriyle çalışmaktadır.Ataköy Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli,titiz  çalışma teknikleriyle sektöründe öncü olmayı başararark ilk sıralara gelmiştir.Ev temizlik fiyatlarımız  temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çıkacak şekilde en mimimimum şekilde revirze edilmektedir.Ev veya işyerine gelen Temizlik hizmet personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.

 Ataköy Temizlik Şirketi

Ataköy Temizlik Şirketi,İstanbul Avrupa Yakası'ndaki temizlik firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.En iyi temizlik şirketi ;Pestvet!in bir şubesi olan firmamız ev temizlik şirketleri arasında uzmanlaşmıştır.Çalıştığınız firmayı,evinize temizlik hizmeti almadan yada temizlikçi gelmeden iyi belirlemeniz gereklidir.Çünkü işini düzgün yapmayan,hijyen şartlarına önem vermeyen,çalışma saatlerine riayet etmeyen,müşteri memnnuniyeti sıfır olan bir bir firma ile karşılaşmak istemiyorsunuz işin ehli olan şirketlerden yardım alamalısınız.Çünkü standartın altında ucuz diye hizmet almak istediğiniz ev temizlik şirketi size yarar değil zarar sağlayabilir.Bu belki de zaman kaybı oluşturabileceği gibi,aynı zamanda başaka bir şirket ile çalışmanıza sebebiyet vererek parasal maliyeti daha büyük boyuta çıkarabilir.Temizlik şirketleri ile çalışırken kesinlikle Ataköy Ev Temizlik Şirketi gibi referanslı firmalar ile çalışmalısınız.(1)
Ataköy Ev Temizlik Şirketi:
Profesyonel temizleyicilerden olan Ataköy Temizlik Şirketi,uygun ev temizlik fiyatları ile gününüzün büyük çoğunluğunun geçtiği konutlarınız temizliğini kaliteli bir şekilde sağlamaktadır.Bu hizmette tarifelerimiz yaptıracağınız işin detaylarına göre şekillenmektedir.Ataköy Ev Temizlik Şirketi,uzman ekibi ile temizlikte İstanbul'da tüm semtlerde çözüm olmaya çalışmaktadır.Her geçen gün yenilenen bilgi ve deneyimlerimizle sizlere güven vermekteyiz.Garantili temizlik hizmetleri için kaliteden taviz vermeden ev temizliğini sorun olmaktan çıkartmaktayız.Firmamızın katkıları ile evlerde kire,pasa,toza yer yok.Pratik çalışma şeklimizile sizlere rahatsızlık vermeden hizmetler sunmaktayız.Ev temizliği fiyatları olarak da uygun çalışarak en iyi temizlik şirketi bayrağını elimizden bırakmamaktayız.(1)
Halı ve Koltuğunuzda Mürekkep Lekesi Mi Var?
Eyvah!Yeni aldığınız koltuk yada halınıza mürekkep mi döküldü?Ne yapsam da çıkarsam diye paniklediğiniz zamanlar az değildir!Mürekkep lekesi döküler dökülmez çıkarmaya kalkışırsanız lekenin çıkma olasılığı daha yüksek olacaktır.Öncelikle halınızın etiketine bakarak hangi maddeden sentetik,polyter vb olduğuna dikkat etmeniz gereklidir.Çünkü bazı losyonlar bazı maddelere zarar verebilir.Mümkün olduğunca leke kurumadan müdahale etmelisiniz.Yoğun olan ıslak lekeyi bir bezle emmesini sağlayın.Bir mikatar sıvı deterjanı suyla karıştırarak bezi bu karışım ile ıslatıp halı veya koltuğunuzn üzerine bastırın.Kesinlikle çitileme gibi rişlem yapmayınız.Aksi takdirde lekenin daha derinlere işlemesine sebebiyet verebilirsiniz.İşlem sonunda ılık bir su ile durulama yapabilirsiniz.(Ataköy Temizlik Şirketi)
Ataköy Koltuk Yıkama Şirketi:Koltuk yıkama hizmeti profesyonellik gerektiren bir temizliktir.Aksi takdirde koltuklarınızı temizleteceğiniz yere daha da kir kusmaları sağlayabilirsiniz.Süngere işlemiş olan kirler,iyi bir temizlik olmadığı takdirde yüzeye leke yapacaklardır.Konusnda uzman koltuk yıkamacılarımız koltuk,çekyat ve yatak yıkamada sizlere en güvenilir hizmeti yapacaklardır.Ataköy Temizlik Şirketi olan firmamızdan gelen personelimiz koltuklarınızda antibakteriyel özellikte deterjanlar kullanarak,köpüklü sistem ile koltuk yıkama işlemleri yapacaklardır.Köpüklenen koltuk döşemesi sonradan vakumla çekilir ve ılık su ile durulancaktır.Vakum makinemiz koltuk süngerlerin içine işlemiş suyu çektikten sonra koltuklarıınız çok hafif nem ile kalarak tertemmiz olacaktır.

Ataköy Su Baskını Sonrası Temizlik
Ataköy Boş Daire Temizliği
Çok İmparatorluk döneminde yapılmıştır. Batı formunda 19. yüzyıl saray. Kim Sinan son yarım yüzyıl yapımı baş mimarı olarak yüz yıl yaşadı. 81 Müslüman, 50 cami, 55 medrese, 14 imaret, 3 hastane, 7 SAVAK (tam), 8 köprü, 16 karavan, 33 saray, 32 banyo, 6 kiler, 7 gün arulkurrâ 19 mezar. Imparatorluğun 441 servis. Ataköy Bakırköy 1839 yılında Tanzimat ve sağ lezzetli olarak önemli bir adım Avrupalılaşma bildirmek için. Osmanlı bu amaca yansıtan mimari ve sanat 18 yüzyıl Avrupa tarzı doğru kabul etmiştir. İstanbul uygunlan bina Avrupa'da yaygın Barok tarzı. Dünyanın eder.istanbul 41 ° F böylesine önemli bir yer hakkında Dolmabahçe Sarayı Barok ve Rokoko ve Ataköy Ev Temizlik Şirketleri Beylerbeyi, kompozisyon Kocaeli yarımadasının doğusundaki yarımadanın West Fork tarafından koordine Ataköy Temizlikçi Bayan  Kuzeyde Karadeniz, kentin güney ve Boğaziçi Tekirdağ Saray kuzey Tekirdağ Saray batı bağlı Marmara Denizi'ne kurdu Çorlu, yakın Tekirdağ Marmara Ereğlisi şubeleri, Ataköy Temizlik Firması bazında kuzey ve doğu Bakırköy Kocaeli, Bay doğu, güneybatı güneydoğu bölgesinde yer alan Gebze Kocaeli,. Avrupa'dan Çatalca İstanbul yarımadasını ofset ve Kocaeli Asya Şili için. Ve şehir merkezinde Boğaz iki kıtayı birbirine bağlayan. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve iki tarafı birbirine bağlayan İstanbul Boğazı. İstanbul Boğazı ve Haliç, Türkiye'nin etrafında kuzeybatısında kuruldu.Ataköy Temizlik Şirketi temizlik hizmetlerini güvenle yapmaktadır.Yorumlar - Yorum Yaz


HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar5.64185.6644
Euro6.38136.4069