05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Ayazağa Ev Temizlik Şirketi

AYAZAĞA EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ayazağa Temizlik Şirketi, Sarıyer de ev temizliğinde ve ofis temizliğinde güvenilir,pratik,referanslı,bilgili temizlikçiler ile hizmet vermektedir.Ayazağa Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin şubesi olarakdan siz değerli müşterilerimize ev temizleme,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği ,yeni daire temizliği hizmetleri vermekteyiz
Ayazağa Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri içerisinde  ev temizleme konusunda profesyonel,hızlı temizlikçilerle çalışmaktadır.Sarıyer Ayazağa Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli,dikkatli temizlik anlayışı ile sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun temizlik yapmaktayız.Temizlikçi bayanlarımız talebinize göre hizmet vereceklerdir.

Ayazağa Ev Temizlik Şirketi

AYAZAĞA EV TEMİZLİK ŞİRKETLERİ:

Ayazağa Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinize gelen profesyonel temizlikçilerimizle hijyen ve ferahlık hissi sağlamaktadır.temizlikte ve konularda oldukça bilgili,referanslı,sertifikalı temizlikçilerimiz ile artık evleriniz tertemiz...Gelen temizlikçilerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolaplarının iç ve dış yüzeylerinin temizliği yapılır.Pencere ve doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Ev Temizliği günümüz koşullarında  tüm hanımlar ve bireyler  için neredeyse büyük bir sorun ve zaman kaybıdır
 PESTVET.Ev temizlik şirketi desteğiyle artık yükünüz hafiflemektedir.Ayazağa Temizlik Şirketi en iyi ev temizliği şirketidir.Yaşadığımız tecrübelere göre sizlere birkaç pratik bilgi vermek isteriz.
Birkaç yumurta kabuğu,kaynattığınız beyaz çamaşırlarınız çok daha beyaz yapmaktadır.Amonyaklı su ile seramik eşyalarınızı ev temizliğinde iyi bir şekilde sildiğiniz zaman ilk günkü gibi olacaktır.Ya sararan mermerlerinize ne demeli?Sararn mermer eşyalarınız için tuzlu limon suyu onları eski haline kavuşturacaktır.Kararan kaplamalı vazolarınızı saf alkole bamış su ile temizlerseniz eskisi gibi olacaklardır.(1)

AYAZAĞA BOŞ DAİRE TEMİZLİĞİ:

Tıpkı eşyalı daire gibi boş daire temizliği de sanılanın aksine oldukça daha zordur!Çünkü hiçbir tozun olmadığı gibi gözüken boş dairelerde temizlik yaptıkça kir kusma olayı ortaya çıkacaktır.Daire Temizliklerinde ekip veya bireysel olarak çalışan temizlik firması Ayazağa Ev Temizlik Şirketi, nasıl olursa olsun ne kadar kirli içinden çıklmaz olsun tüm boş daire temizliğinde çok sistemli özverili bir şekilde  çalışmaktadır.
Bazen içerisinden senelerce temizlik yapmamış bir kiracının çıktığı daireler ile karşılaşabildiğimiz gibi,bazen de inşaat artığından geçilmeyen tadilat sonu boş daireler karşımıza çıkabilmektedir.Sebep ne olursa olsun tüm kirli alanları en iyi şekilde temizliyoruz.Size sadece bir telefon kadar yakınız.(1)

ZORLU LEKELERDEN MÜREKKEP LEKESİ:
Zorlu,inatçı lekelerle gömlek,halı,koltuk,yataklarinizda hayatınızda en az bir kez karşılaşmışsınızdır. Hızlı bir şekilde ortama yayılan bu lekeler ile mücadele gerçekten de zordur.Ayazağa Temizlik Şirketi olarak işte size bir ipucu sunuyoruz.Evet halınıza dağılan mürekkep lekesi için işte size kolay bir tarif:Taze süt ile karıştırdığımız az orandaki mısır nişastasını halınıza sürünüz.Bu işlemi yaparken ovalamamaya dikkat ediniz.Lekenin olduğu yeri sonrasında süpürge makineniz ile çekiniz.Sonrasında ılık sabunlu su ile silebilirsiniz.Bu basit metod ile  mürekkep lekeleri ile baş etmek artık çok kolay!Artık sevdiğiniz halılarınızı bir leke yüzünden kaldırmanıza gerek yok.

Ayazağa Gündelikçi
Ayazağa Temizlikçi Kadın
AyazağaTemizliki Bayan

Marmara Denizi'nin Kuzey Anadolu kırığı yakın, kuzeyde yer alan İstanbul, genişletilecektir.Ayazağa Temizlik Firması.iki diğer Afrika ve Avrasya tektonik plakaları budama Ayazağa Temizlikçi Bayan .Voimakas deprem, sitenin tarihinin bu fay hattı basarak hareketine neden olmaktadır. 1509 yılında Büyük İstanbul Depremi sırasında bir örnektir. İstanbul depremi, binlerce insan öldürüldü ve 10 100 cami tahribata neden olmuştur bulundu. Topkapı Sarayı, Ayasofya, Eyüp Sultan Camii ve Kapalı Çarşı gibi sırasıyla, yapılara ciddi hasarlar içinde 1766 depremi. 18.000 kişi 1999 depreminde öldü ve birçok kişi evsiz kaldı.  sismologlar 2025 7 büyüklüğünde deprem bildirebilirsiniz.Ayazağa Temizlik Şirketi ev ve ofis temizliklerinizde güvenilir servis sağlamaktadır.Ayazağa Ev Temizliğidir.0212 232 81 69  0541 898 31 68Ayazağa Ev Temizlik Şirketleri, Sarıyer ilçesinde ki ev temizliği hizmetlerini bütün İstanbul'a yayan şirketimiz Pestvet temizlik Şirketinin temizlik ağı ile İstanbul da gidilmedik ilçe ve semt bırakmamıştır. Ev temizliği hizmetlerimizi gündelikçi bayanlar aracılığı vermekteyiz. Ayazağa Ev Temizlik Şirketine bağlı gündelikçi kadınlar Pandemi sürecinden itibaren sürekli eğitimlerle oluşabilecek riskleri en aza indirmektedir. Temizlikçilerimiz İstanbul da nerede olursanız sizlere en yakın semtlerden hareketle sizin istediğiniz saat ve günde ulaşmaktadır. Gündelikçilerimiz günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan sizlere ev temizliği hizmetini vermektedir.  Ayazağa Ev temizlik Fiyatları nerede olursanız olun temizlikçi bayan isteklerinizde değişim olmaz. Ayazağa ev temizlik şirketlerinden temizlikçi kadın için randevu almak için hemen 0541 898 31 68 numaralı irtibat hatlarımızı arayabilirsiniz. Sizde hemen randevu alarak evinizde bahar temizliğini hissedin.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592