05333950817 05413556899
 Temizlik Şirketleri
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Ayazağa Ev Temizlik Şirketi

AYAZAĞA EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ayazağa Temizlik Şirketi,ev ve ofis temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Ayazağa Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri vermektedir.
Ayazağa Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman,paratik personelleriyle çalışmaktadır.Ayazağa Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.

Ayazağa Ev Temizlik Şirketi

AYAZAĞA EV TEMİZLİK ŞİRKETLERİ:

Ayazağa Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlikçi personellerimizle hijyenve ferahlık sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı,sertifikalı temizlik personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolaplarının iç ve dış yüzeylerinin temizliği yapılır.Pencere ve  doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Ev Temizliği çalışan tüm kişiler için neredeyse büyük bir sorun ve zaman kaybıdır.Ev temizlik şirketleri desteğiyle artık yükünüz hafiflemektedir.Ayazağa Temizlik Şirketi en iyi ev temizliği şirketidir.Yaşadığımız tecrübelere göre sizlere birkaç pratik bilgi vermek isteriz.
Birkaç yumurta kabuğu,kaynattığınız beyaz çamaşırlarınız çok daha beyaz yapmaktadır.Amonyaklı su ile seramik eşyalarınızı ev temizliğinde iyi bir şekilde sildiğiniz zaman ilk günkü gibi olacaktır.Ya sararan mermerlerinize ne demeli?Sararn mermer eşyalarınız için tuzlu limon suyu onları eski haline kavuşturacaktır.Kararan kaplamalı vazolarınızı saf alkole bamış su ile temizlerseniz eskisi gibi olacaklardır.(1)

AYAZAĞA BOŞ DAİRE TEMİZLİĞİ:

Tıpkı eşyalı daire gibi boş daire temizliği de sanılanın aksine daha zordur!Çünkü hiçbir tozun olmadığı gibi gözüken boş dairelerde temizlik yaptıkça kir kusma olayı ortaya çıkacaktır.Daire Temizliklerinde ekip veya bireysel olarak çalışan temizlik firması Ayazağa Ev Temizlik Şirketi, nasıl olursa olsun ne kadar kirli içinden çıklmaz olsun tüm boş daire temizliğinde çok sistemli çalışmaktadır.
Bazen içerisinden senelerce temizlik yapmamış bir kiracının çıktığı daireler ile karşılaşabildiğimiz gibi,bazen de inşaat artığından geçilmeyen tadilat sonu boş daireler karşımıza çıkabilmektedir.Sebep ne olursa olsun tüm kirli alanları en iyi şekilde temizliyoruz.Size sadece bir telefon kadar uzağız.(1)

ZORLU LEKELERDEN MÜREKKEP LEKESİ:
Zorlu,inatçı lekelerle gömlek,halı,koltuklarınızda hayatınızda en az bir kez karşılaşmışsınızdır.Çabuk bir şekilde ortama yayılan bu lekeler ile mücadele gerçekten de zordur.Ayazağa Temizlik Şirketi olarak işte size bir ipucu sunuyoruz.Evet halınıza dağılan mürekkep lekesi için işte size kolay bir tarif:Taze süt ile karıştırdığımız az orandaki mısır nişastasını halınıza sürünüz.Bu işlemi yaparken ovalamamaya dikkat ediniz.Lekenin olduğu yeri sonrasında süpürge makineniz ile çekiniz.Sonrasında ılık sabunlu su ile silebilirsiniz.Bu basit metod ile  mürekkep lekeleri ile baş etmek artık çok kolay!Artık sevdiğiniz halılarınızı bir leke yüzünden kaldırmanıza gerek yok.
Ayazağa Gündelikçi
Ayazağa Temizlikçi Kadın
Marmara Denizi'nin Kuzey Anadolu kırığı yakın, kuzeyde yer alan İstanbul, genişletilecektir.Ayazağa Temizlik Firması.iki diğer Afrika ve Avrasya tektonik plakaları budama Ayazağa Temizlikçi Bayan .Voimakas deprem, sitenin tarihinin bu fay hattı basarak hareketine neden olmaktadır. 1509 yılında Büyük İstanbul Depremi sırasında bir örnektir. İstanbul depremi, binlerce insan öldürüldü ve 10 100 cami tahribata neden olmuştur bulundu. Topkapı Sarayı, Ayasofya, Eyüp Sultan Camii ve Kapalı Çarşı gibi sırasıyla, yapılara ciddi hasarlar içinde 1766 depremi. 18.000 kişi 1999 depreminde öldü ve birçok kişi evsiz kaldı.  sismologlar 2025 7 büyüklüğünde deprem bildirebilirsiniz.Ayazağa Temizlik Şirketi ev ve ofis temizliklerinizde güvenilir servis sağlamaktadır.Ayazağa Ev Temizliğidir.

Yorumlar - Yorum Yaz


HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar5.35965.3811
Euro6.07216.0965