05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Aydınevler Temizlik Şirketi

AYDINEVLER EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Aydınevler Ev Temizlik Şirketiev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı temizlikçi bayanlarla hizmet vermekteyizdir.Aydınevler Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği ,yeni daire temizliği hizmetleri yapmaktadır.
Aydınevler Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman temizlikçileriyle çalışmaktadır.Aydınevler Ev Temizlik Şirketi disiplinli temizlik yaparak  sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun fiyatlarla temizlik hizmeti sunmaktayız.Temizlikçilerimiz sizlerden gelen talebe göre servis vereceklerdir.
AYDINEVLER EV TEMİZLİĞİ:
Aydınevler Temizlik Şirketi olan temizlik şirketimiz ,evlerinizde gelen temizlikçi bayanlarla hijyen ve hizmet sağlamaktadır.Profesyonel,referanslı temizlikçilerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Gelen temizlikçilerin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasında olabildiği gibi sizin belirleyeceğiniz size uygun bir vakit aralığında da olabilmektedir.Camlar ve pencereler  temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice etkili bir şekilde ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilyalarınızdaki  tozlar alınır.Halılar ve koltuklar süpürülür.Yer yüzeyleri silinir,iyice dezenfekte edilir.

Temizlikte Bakteriler İle Savaşma:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen gözle görülemeyen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresel,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya vücudumuzda bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.

AYDINEVLER TEMİZLİKÇİ BAYAN:

İstanbul'daki bu servisimiz ile gündelikçi  randevusu alabilirsiniz.Güvenilir temizlikçi bayanlarımız sekiz saat ev veya işyerleriniz için temizlik yapılacaktır.Referanslı,özverili,güleryüzlü çalışan iş arkadaşlarımız sizlere en iyi şekilde hizmet vereceklerdir.Aydınevler Temizlik Şirketi'nin bu servisi ile tüm semtlerde hizmet verebilmekteyiz.Ev temizliklerinde camlar pencere kenarları ile birlikte detaylı bir şekilde temizlenecek,wc ler iyice ovularak fayans aralarına kadar çok detaylı temizlenecektir.Mutfak dolapları iç ve dış temizlenir.Mobilyalarınızın tozları alınacaktır.Eviniz süpürülür,silinir.Dilerseniz mesai saatleri içerisinde ütü de talep edebilirsiniz. Geç kalmadan Randevunuzu hemen ayırtın.
En Sevdiğniz Koltuğunuza Çay Mı Döküldü?
Gün geçmiyor ki internetten yeni bir bilgi öğrenmeyelim.Özelikle bazı pratik bilgiler hayatımızın olmazsa olmazları aslında..Çay lekesi gene zorlu, inatçı döşemelerinizden kolay çıkmaz.Aslında ; evde yapabileceğiniz basit yöntemler ile pekçok leke ile baş etmek oldukça kolay.Aydınevler Temizlik Şirketi olarak öğrendiğimiz her pratik bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.Eskiden kalmış kurumuş çay lekesi için gliserin sürmek hem kolay,hem de maliyetsiz bir yöntemdir.Lekeyi bölgeyi önceden parmaklarınıza sürtüğünüz gliserin ile ovunuz.Kumaşınıza uygun sıcaklıkta bir su ile üzerine boraks ile bekletin.Artık çay lekesinden eser var mı?

Aydınevler Temizlik Firması
Aydınevler Koltuk Yıkama0541 898 31 68


Kamu sektörü Giraarka ve gelişmiş sanayi çevreye daha sorunlara neden olmaktadır. Ayrıca Hava, su ve toprak kirliliği gibi kentsel sorunlar Firirsanaan neden böyle görsel ve gürültü kirliliği gibi düzenin en büyük sorun, ve denetim farklıdır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Müdürlüğü kontrolü ile ilgili bölge, kazı, atık yağ, kömür, kimyasallar ve tıbbi atık karşısında gerçekleştirdi.Aydınevler Temizlikçi Bayan.

İstanbul'un tarihinin çeşitli çevre felaketleri. 2004. [76] 1979 yılından bu yana 28 gemi, 11 kazayla veya petrol tankeri kazası ton İstanbul Boğazı'nın binlerce hata gömülü su depolarının sonucu, 1979, 1982, 1994, 1999, 1966 ve yakıt onlarca çıkıyor.  tavsiyesi üzerine bu kamp bazıları yakıt sızıntısı olduğunu ve boğazı sudur. Aydınevler Temizlik Şirketi İstanbul Teknik Üniversitesi, bir araştırma temelli bir nokta-nokta, halkanın Çevre Mühendisliği Bölümü boyun insan sağlığı açısından ve Karadeniz kıyılarının kıyıları denize yardım olmadan açıktır. Aydınevler Ev Temizlik Şirketleri.

Diğerleri yakındaki bir haliç kaldırıldı ilk tam beş yıl içinde hoş olmayan koku, erken Cumhuriyet dönemi fabrikasına geçmişte temiz büyük çaba. Hava kirliliği İstanbul'da büyük bir sorun, ama büyük bir düşüş ile bölgedeki doğal gaz kullanımının yaygınlaşması olduğunu.  2008 yılında, 88 13-14mcg para 2007-2008 mg / m3 kadar yapılmış olan bir sonucu / m3 kükürdioksit olarak 1997 yılında İstanbul'da 3,5 milyon gaz tüketicilerin sayısı. Bölüm 2004 sayı, deniz, hava ve gürültü, İstanbul, yerel illerini Aydınevler Temizlik Firması çevreyi kirletmeden durdurun.Aydınevler Gündelikçi.0541 898 31 68
Aydınevler Temizlik Şirketleri
, İstanbul da ki en eski temizlik şirketlerinden biri olarak ev temizliği hizmetlerinde gündelikçi kadınlar vasıtası ile tüm İstanbul da hizmet veren tek temizlik şirketidir. Aydınevler Temizlik Şirketi, Pestvet temizlik Şirketi ile birlikte gündelikçi bayan hizmetlerini Anadolu ve Avrupa yakalarına taşımaktadır. Pestvet temizlik Şirketinin temizlik ağı ile gündelikçiler siz neredeyseniz orada hizmet vermektedir. Aydınevler temizlik şirketine bağlı temizlikçiler sürekli eğitimler alarak sizlere disiplinli ve kaliteli temizlik hizmeti vermektedir. Temizlikçi kadınlarımız günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizliği hizmetlerini sunmaktadır. Aydınevler temizlik şirketi fiyatları sizler nerede olursanız olun değişim göstermemektedir. Sizde temizlikçi bayan hizmeti ile ev temizliğinizi yaptırmak istiyorsanız hemen irtibat numaralarımızı arayabilirsiniz ya da WhatsApp irtibat hattımıza tek bir mesaj atarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza atacağınız tek mesajla randevunuz oluşmaktadır. Hemen arayın ve evinizdeki temizliği hissedin.


Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592