05333950817 05413556899
 Temizlik Şirketleri
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Aydınevler Temizlik Şirketi

AYDINEVLER EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Aydınevler Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Aydınevler Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Aydınevler Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Aydınevler Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
AYDINEVLER EV TEMİZLİĞİ:
Aydınevler Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresek,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.
AYDINEVLER TEMİZLİKÇİ BAYAN:
İstanbul'daki bu servisimiz ile gündelikçi talep edebilirsiniz.Güvenilir temizlikçi bayan servisimizle gün boyu ev veya işyerleriniz için temizlik yapılacaktır.Referanslı güleryüzlü çalışanlarımız sizlere en iyi şekilde hizmet vereceklerdir.Aydınevler Temizlik Şirketi'nin bu servisi ile tüm semtlerde hizmet verebilmekteyiz.Ev temizliğinde camlar pencere kenarları ile birlikte detaylı bir şekilde temizlenecek,wc ler iyice ovularak fayans aralarına kadar detaylı temizlenecektir.Mutfak dolapları iç ve dış temizlenir.Mobilyalarınızın tozları alınacaktır.Eviniz süpürülür,silinir.Dilerseniz mesai saatleri içerisinde ütü de talep edebilirsiniz.Rezervasyonunuzu hemen yaptırınız.
En Sevdiğniz Koltuğunuza Çay Mı Döküldü?
Gün geçmiyor ki internetten yeni bir bilgi öğrenmeyelim.Özelikle bazı pratik bilgiler hayatımızın olmazsa olmazları aslında..Çay lekesi gene zorlu, inatçı döşemelerinizden kolay çıkmaz.Aslında ; evde yapabileceğiniz basit yöntemler ile pekçok leke ile baş etmek oldukça kolay.Aydınevler Temizlik Şirketi olarak öğrendiğimiz her pratik bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.Eskiden kalmış kurumuş çay lekesi için gliserin sürmek hem kolay,hem de maliyetsiz bir yöntemdir.Lekeyi bölgeyi önceden parmaklarınıza sürtüğünüz gliserin ile ovunuz.Kumaşınıza uygun sıcaklıkta bir su ile üzerine boraks ile bekletin.Artık çay lekesinden eser var mı?

Aydınevler Temizlik Firması
Aydınevler Koltuk YıkamaKamu sektörü Giraarka ve gelişmiş sanayi çevreye daha sorunlara neden olmaktadır. Ayrıca Hava, su ve toprak kirliliği gibi kentsel sorunlar Firirsanaan neden böyle görsel ve gürültü kirliliği gibi düzenin en büyük sorun, ve denetim farklıdır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Müdürlüğü kontrolü ile ilgili bölge, kazı, atık yağ, kömür, kimyasallar ve tıbbi atık karşısında gerçekleştirdi.Aydınevler Temizlikçi Bayan.

İstanbul'un tarihinin çeşitli çevre felaketleri. 2004. [76] 1979 yılından bu yana 28 gemi, 11 kazayla veya petrol tankeri kazası ton İstanbul Boğazı'nın binlerce hata gömülü su depolarının sonucu, 1979, 1982, 1994, 1999, 1966 ve yakıt onlarca çıkıyor.  tavsiyesi üzerine bu kamp bazıları yakıt sızıntısı olduğunu ve boğazı sudur. Aydınevler Temizlik Şirketi İstanbul Teknik Üniversitesi, bir araştırma temelli bir nokta-nokta, halkanın Çevre Mühendisliği Bölümü boyun insan sağlığı açısından ve Karadeniz kıyılarının kıyıları denize yardım olmadan açıktır. Aydınevler Ev Temizlik Şirketleri.

Diğerleri yakındaki bir haliç kaldırıldı ilk tam beş yıl içinde hoş olmayan koku, erken Cumhuriyet dönemi fabrikasına geçmişte temiz büyük çaba. Hava kirliliği İstanbul'da büyük bir sorun, ama büyük bir düşüş ile bölgedeki doğal gaz kullanımının yaygınlaşması olduğunu.  2008 yılında, 88 13-14mcg para 2007-2008 mg / m3 kadar yapılmış olan bir sonucu / m3 kükürdioksit olarak 1997 yılında İstanbul'da 3,5 milyon gaz tüketicilerin sayısı. Bölüm 2004 sayı, deniz, hava ve gürültü, İstanbul, yerel illerini Aydınevler Temizlik Firması çevreyi kirletmeden durdurun.Aydınevler Gündelikçi.


Yorumlar - Yorum Yaz


HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar5.33925.3606
Euro6.08656.1109