05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Batışehir Ev Temizlik Şirketi

BATIŞEHİR EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir. Batışehir Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Batışehir Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Batışehir Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Batışehir Ev Temizliği:Batışehir Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresek,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.
 
BATIŞEHİR TEMİZLİKÇİ BAYAN:
İstanbul'da Batışehir'de her semtte temizlikçi bayan veya Batışehir gündelikçi olarak hizmet sağlamaktayız.Saat 9.00'da hizmet yerinde bulunan ev temizlikçi personellerimiz 17.00'a kadar mesai yapmaktadırlar.Gündelikçi fiyatları konusunda da çok uygun çalışan Batışehir Temizlik Şirketi sizlere en yakın temizlikçi bayan hizmeti vermektedir.Temizlik konusunda her çalışanımız referanslı olup,bilgi ve tecrübeye sahiptir.Artık evinizde kire,pasa,dağıınıklılığa yer yok.Herkes hizmetlerimizden yararlansın diye 120TL lik fiyatlarımız ile çalışmaktayız.Arayın ,danışın,bilgi alın ve hemen rezervasyonunuzu oluşturalım.Sizlere en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktayız.Detaylı temizlik ve avantajlı fiyatlarımız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
0212 509 35 21
0541 898 31 68
Batışehir ev temizlik şirketi, 10 yılı aşkın süredir Pestvet temizlik şirketi kalitesi ile sizlere gündelikçi kadın hizmeti veren şirketimiz. Pestvet temizlik ağı ile sizler nerede olursanız olun gündelikçi bayan hizmeti vermeye devam etmektedir. Gündelikçiler sizler İstanbul da gerek Asya gerekse Avrupa yakasında hangi ilçe de olursanız olun sizlere en yakın semtlerden gelerek istediğiniz gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini vermektedir. Ev temizlik hizmetinde temzlikçiler günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan sizlere hizmet verirken, Ev temizliği öncesi temizlikçi kadınlar bir dizi eğitimden geçerek bu temizlik hizmetini disiplinli bir şekilde icra etmektedir. Batışehir ev temizlik şirketi fiyatları sizler İstanbul da hangi ilçe ve semtte olursanız olun değişiklik göstermez. Ev temizliği hizmetinde İstanbul da en çok aranan ve tercih edilen firma olan Batışehir ev temizlik şirketi sizlere sadece ev temizliği hizmeti değil bunun yanında temizlikçi bayanlar vasıtasıyla boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, şiret temizliği, inşaat sonrası temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizlik hizmetlerinide sunmaktadır. Batışehir ev temizlik şriketinden randevu almak artık çok daha kolay. Oluşturduğumuz WhatsApp irtibat hattı ile tek mesajda randevunuz oluşmaktadır. Sizde 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atarak randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu al.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257