05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Başıbüyük Ev Temizlik Şirketi

BAŞIBÜYÜK EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Başıbüyük Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir. Başıbüyük Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Başıbüyük Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Başıbüyük Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Başıbüyük Ev Temizliği:Başıbüyük Temizlik Şirketi olan firmamız evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.

BAŞIBÜYÜK OFİS TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Ofis temizliği
 zahmeti fazla, zaman alan temizlik işlerinden biridir.Bir de belli aralıklarla düzenli yapılamıyorsa evraklar,kağıtlar,çöpler her yerde uçuşabildiği gibi,aynı zamanda bir türlü boş göremediiğiniz  çöp sepetleri sinirinizi epey bir bozabilir.En iyi ofis temizlik şirketi arama arayışına geçersiniz.İstanbul'da profesyonel ofis temizlik şirketi olan Başıbüyük Temizlik Şirketi arayabileceğiniz temizlik firmalarından biridir.Sizlere ekipmanlı veya ekipmansız temizlik hizmetleri verebilmekteyiz.Başıbüyük'de sadece ev temizliklerinde değil,ofis temizliklerinde de detaylı bir şekilde çalışan firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.Talebinizi önceden oluşturup,operatörümüzden randevu almanız yeterli olacaktır.Uygun ofis temizleme fiyatları ile sizlere her konuda destek verebilmekteyiz.


0541 898 31 68


Başıbüyük ev temizlik şirketi, 
İstanbul da tüm ilçe ve semtlerde sizlere gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi bayan hizmetlerimizde Pestvet temizlik ağı ile sizler İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında hangi ilçe ve semtte olursanız olun sizlere istediğiniz gün ve saatte gündelikçilerimizi göndererek ev temizlik hizmetini vermiş oluruz. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizliği hizmeti vermektedir. Temizlikçi kadın hizmetleri ile aldığınız ev temizliği hizmetlerinde İstanbul da hangi ilçe ve semtte olursanız olun Başıbüyük ev temizlik şirketi fiyatları değişmez. Başıbüyük ev temizlik şirketine bağlı temizlikçi bayanlar sizlere sadece ev temizliği hizmeti vermez bunun yanında boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, şirket temizliği, iş yeri temizliği, büro temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizde bu kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız. Hemen 0541 898 31 68 numaralı irtibat telefonumuzu arayabilir yada WhatsApp üzerinden mesaj atarak kolay bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen ara ve ayrıcalıklı fiyatlarımızdan yararlan.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622