05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Beşyüzevler Ev Temizlik Şirketi

BEŞYÜZEVLER EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Beşyüzevler Ev Temizliği:Beşyüzevler Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Beşyüzevler Ev Temizliği Şirketi'nden gelen personel,ev sahibinin taleplerine göre temizlik yapacaktır.Ev temizliği eşyalı,eşyasız,yeni boyanmış,komple tadilat geçirmiş,inşaat sonrası ,villa temizlik vb pekçok gruba göre ayrılmaktadır.Her gruba göre fiyatlandırmamız farklıdır.Temizlik yapılacak alanın ihtiyacına göre ürün ve malzemeler tedarik edilecektir.Evin tüm detayları incelenir.Komple ev temizliğinde duvar dahil her yer temizlenir.Balkonlar fayansları ile birlikte yıkanır veya silinir.
 Beşyüzevler Ev Temizlik ŞirketleriBEŞYÜZEVLER EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

İstanbul'da yaşıyorsanız hayatın koşuşturmasına uyum sağlamışsınızdır demektir.Peki bu koşturmaca bu yoğunluk içerisnde temizliğe ayırdığınız vakit ne kadar?Artık hafta sonlarınızın değerli zamanlarını temizliğe ayırmanıza gerek yok.Beşyüzevler Temizlik Şirketi,temizlik şirketleri arasında ev temizlik şirketi olarak çok yönlü hizmet vermektedir.İstediğiniz hizmeti operatörümüze bildirin. Bağcılar'da  gündelikçi mi?Bağcılar'da temizlik ekibi mi? yada temizlikçi bayan mı istediğinizi lütfen bizlere iletiniz.Bu sayede ev temizliği fiyatlarımızı en doğru şekilde yapmış oluruz.Siz de asıl istediğiniz hizmete göre temizlik firması olan firmamızdan temizlik uygulaması almış olmaktasınız.Doğru fiyatlandırma,ancak doğru bilgilendirme ile olmaktadır.

İstanbul Beşyüzevler Ev Temizlik Şirketi'nden gelen gülerlüyüzlü temizlikçi personellerimiz sabah saat 09.00 ile 17.00 arasında ev temizliği hizmetlerinde bulunacaklardır.Talep ettiğiniz temizlik hizmetlerine göre malzemeli veya malzemesiz(gündelikçi temizlik) gruplarımız evinizde en iyi temizliği sağlayacaktır.Mutfak dolapları iç ve dış ayrıntılı bir şekilde temizlenecektir.Mutfak tezgahı hassas yüzey temizleyici ile yapısına zarar vermedn temizlenir.Kapılar detaylı silinir.Wclerde ayna,klozet,lavaobalar çok detaylı temizlenir,ovulur,kireç,su kalıntısı,pas,kir lekelerinden arındırılır.Bağcılar Temizlik Şirketi işini dört dörtlük yapmasını bilir.Evinizde kirliliğe,kire,pasa yer vermez.Zamanınızın size kalmasını sağlayan Beşyüzevler Temizlik Şirketi'miz sektöründe liderdir.Çeşitli referanslarımızı talep eden müşterilerimize mutlaka sunmaktayız.(

Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresek,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.(Beşyüzevler Temizlik Şirketi)

Beşyüzevler Koltuk Yıkama
Beşyüzevler Koltuk Yıkamacı


0212 509 35 21


0541 898 31 68


Beşyüzevler ev temizlik şirketi, 2009 yılından bu yana Pestvet temizlik şirketi kalitesi ile sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermektedir. Pestvet temizlik ağı ile gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Asya ve Avrupa yaksında tüm ilçe ve semtlerde ev temizliği hizmeti verilmektedir. Gündelikçiler sizlere istediğiniz gün ve saatte ev temizlik hizmeti verilmektedir. Beşyüzevler ev temizlik şirketi fiyatları İstanbul da hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez. Beşyüzevler ev temizlik şirketine bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dublesk temizliği, ofis temizliği, şirket temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, koltu yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atarak kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen ara ve evinde bahar temizliğini hisset.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622